Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jak leczyć stawy?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jak leczyć stawy?
Autor Wiadomość
majka1
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 39

Post Jak leczyć stawy? Odpowiedz z cytatem
Cześć,

od dłuższego czasu męczą mnie kolana. Mimo robienia treningów na siłowni, częstych przysiadów i innych ćwiczeń, które miały zmniejszać ból - w ogóle nic się nie poprawia. Zastanawiam się, czy nie powinienem przejść jakiegoś zabiegu, ale wolałbym, żeby nikt nie ingerował w mój organizm. Co sądzicie o suplementacji, czy może złagodzić objawy? Myślałam o firmie http://www.genacol.pl - ponoć bardzo dobra. Z góry dzięki za pomoc!

_________________
Bieganie
Pią Cze 16, 2017 00:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Cze 16, 2017 00:37
farel
Majster
Majster


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 179

Post Odpowiedz z cytatem
W Polsce rehabilitacja w trybie publicznym to masakra. Możesz usłyszeć nawet termin za dwa lata. Nawet w trybie pilnym niestety musisz się spodziewać tego, że przyjdzie trochę poczekać. W międzyczasie zapisałem się do Natural Medical na magnetoterapię i szczerze mówiąc już pozbyłem się dolegliwości zanim się doczekałem na rehabilitację na NFZ
Sob Lip 01, 2017 09:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olerat00
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 14 Lip 2017
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Tobą. Dlatego ja na przykład jestem za prywatyzacją służby zdrowia

_________________
Jak dodatkowo odkładać na emeryturę?
Pią Lip 14, 2017 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buter
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz problem ze stawami to najlepiej wybrać się do specjalisty aby zdiagnozować co Ci dolega. Z kolanami nie ma co zwlekać tym bardziej, że są one obciążone całym ciężarem. W rex medica sport jest obecnie promocja na diagnostykę stawów kolanowych poprzez badanie rezonansem magnetycznym. Ja na to badanie czekałem dwa dni bo mam podobny problem do Twojego a nie chciałbym rezygnować z uprawiania sportów. Im prędzej zostanie postawiona diagnoza tym lepiej.
Czw Lip 20, 2017 10:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juhut
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
wygrzewaj je w ciepłej wodzie Smile
Pon Lip 31, 2017 11:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zapalla
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 83

Post Odpowiedz z cytatem
Mi bardzo pomaga stabilizator na staw skokowy. No ale takie rzeczy trzeba oczywiście konsultowac z lekarzem, dopiero jak Wam zaleci zakup takowego to tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/sciagacz-czy-stabilizator-na-kostke-co-wybrac-jaki-najlepszy/4634/ sobie mozecie poczytac o tym jaki sprawdzi sie najlepiej.
Wto Paź 03, 2017 07:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 658

Post Odpowiedz z cytatem
Dobry masażysta może by się przydał?

_________________
moved here
Czw Paź 19, 2017 17:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nister
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
Zależy tak naprawdę od tego z czym związane są bóle stawów. Bardzo często są narażone na takie urazy e-sportowcy, wie, bo ostatnio przyglądam się https://esport.co.pl. Dlatego też istotna jest zmiana odpowiednich nawyków, ponieważ dzięki temu utrzyma się dłużej dobre zdrowie.
Czw Lut 22, 2018 22:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polpert6
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej stawy wyleczy ortopeda i to do niego trzeba się jak najszybciej wybrać
Sob Mar 10, 2018 13:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 94

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tez miałem problem z kolanem. Niestety nie obyło się bez zabiegu chirurgicznego. Po operacji została mi całkiem konkretna blizna. Teraz chcę zacząć stosować plastry, o których czytałem na http://wszystkoobliznach.pl/. Podobno dobrze sobie radzą z tego rodzaju pamiątkami. Po pewnym czasie na pewno pochwalę się rezultatami.
Sob Mar 24, 2018 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anndrzej78
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Zabrze

Post Odpowiedz z cytatem
Popieram mojego poprzednika. Nic dodać oraz nic ująć...

_________________
prawdziwą wartość drugiego człowieka odkrywamy dopiero wtedy, kiedy go już nie ma.
Nie Mar 25, 2018 13:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bob51
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 43

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli masz problem z stawami może to być pierwszy gwizdek na wizytę u ortopedy. https://ranking.abczdrowie.pl/s/ortopeda/katowice Tutaj masz bardzo fajny ranking dzięki któremu szybko znajdziesz specjaliste w Twoim mieście Smile
Sob Maj 19, 2018 20:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaczka
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 92

Post Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim dobry lekarz... on określi jakie leczenie da najlepsze efekty. W Warszawie przy takich urazach polecam na pewno specjalistów z Porta Medica to poradnia medycyny sportowej, mają duże doświadczenie w schorzeniach tego typu i leczą efektownie. Sama raz korzystałam po kontuzji jakiej doznałam na siłowni.
Pon Maj 21, 2018 09:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinka
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 138

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, całkowicie się z tym zgadzam, od dobrego lekarza bym zaczęła i od razu poszła do http://cmsf.pl/ bo tam znajdę specjalistę bez czekania i rehabilitację na najbardziej nowoczesnym sprzęcie i wykonaną innowacyjnymi urządzeniami
Pią Maj 25, 2018 17:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar
Majster
Majster


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 174

Post Odpowiedz z cytatem
Niezależnie od tego czy to ból nadgarstka, łokcia, czy innego stawu - postawa to odpowiednia diagnostyka i leczenie. Są specjalistyczne szpitale i kliniki ortopedyczne, które są w stanie pomóc w takich sytuacjach. Jeśli odczuwasz jakikolwiek dyskomfort to wizyta u ortopedy to podstawa.
Wto Wrz 11, 2018 07:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Wrz 11, 2018 07:49
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online