Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ciekawa oferta telewizji

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Ciekawa oferta telewizji
Autor Wiadomość
Patronka
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Ciekawa oferta telewizji Odpowiedz z cytatem
Witajcie Exclamation
Jako, że wynajęłam mieszkanie i rozpoczynam studia, chcę także sprawić sobie telewizor. Zastanawiam się, u kogo mam zamówić usługę, żeby wszystko działało jak trzeba. Dobrze byłoby, gdyby była to oferta telewizji razem z internetem. Słyszałam od koleżanek, że obecnie warto zdecydować się na pakiety TV od Orange. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Pozdrowienia Twisted Evil
Sob Lut 27, 2016 16:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Lut 27, 2016 16:08
Zapalla
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Pakiet telewizyjny pakietem, ale ważna kwestia to też odpowiedni telewizor. Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/jaki-telewizor-oled-wybrac-jaki-najlepszy-polecane-modele/822/ znalazłem fajny rankingo-poradnik - zerknijcie sobie, moze i Wam w wyborze telewziora bedzie przydatny.
Pon Sty 01, 2018 20:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem bardzo ciekawą ofertę posiadają firmy, które oferują montaż telewizji naziemnej warszawa znalazłem jedną i chyba skorzystam sobie z ich usług, bo od dłuższego czasu zastanawiamy się nad montażem telewizji naziemnej.
Sob Sie 25, 2018 10:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jamaj
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
A telewizor macie już wybrany? W salonie na pewno się przyda duży, na którym będzie można oglądać telewizję, ale też filmy z internetu. Komfort oglądania jest zupełnie inny, więc można się zastanowić, czy nie kupić nowego telewizora. Tutaj https://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,h1.bhtml widziałam ich wiele.
Pią Paź 25, 2019 19:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ferajna
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
a co powiecie żeby oprócz telewizji dokupić także pakiet https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiety-dodatkowe/pakiet-canal-plus/ ? Ja właśnie nad tym się zastanawiam, bo wieczory takie długie teraz i nie chce się nudzić po prostu
Nie Lis 24, 2019 16:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Lis 24, 2019 16:50
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: