Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Sprawdz swój Telefon

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Sprawdz swój Telefon
Autor Wiadomość
gorekm
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 91

Post Sprawdz swój Telefon Odpowiedz z cytatem
Wpisz w telefonie *#06# i wpisz na stronce

http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

________________
gorekm
Forum Budownictwo
Pon Lut 04, 2008 21:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pon Lut 04, 2008 21:12
cedar
Majster
Majster


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 167

Post Odpowiedz z cytatem
Ale co ma dawać ta funkcja? To jakaś aplikacja jest? Bo jeśli chodzi o aplikację to znam jedną skuteczną, którą uważam, że warto mieć na swoim telefonie. To aplikacja mySafety Mobile. Dostępna jest w sklepie play https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mysafetymobile - także w wersji darmowej. Działa w przypadku utraty telefonu. Pomaga odzyskać sprzęt (poprzez indywidualne ID, możliwy kontakt z Centrum Alarmowym itp.) i zabezpieczyć dane przed niepowołanymi osobami (blokada itp.). Pomyśl, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda.
Pon Lip 30, 2018 11:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 399

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj mamy ogromny wybór w telefonach, także z jednej strony fajnie. A z drugiej, kiedy ma się taki wybór nie wiadomo na co się najpierw zdecydować... Dlatego ja za dużo nie kombinuje i rzadko wymieniam telefony. Teraz muszę z moim smartfonem jechać do serwisu https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-meizu/ bo ma awarię, także jak nie pójdzie go naprawić to wtedy będę musiała kupić nowy.
Pon Kwi 19, 2021 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq08
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 72

Post Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na Oppo Reno 5 5G, ja to właśnie zastanawiam się czy nie kupić sobie takiego telefonu. Wiadomo, że nic nie jest wieczne, a jeżeli chodzi o telefony to wiadomo, że co chwile wychodzi coś nowego, lepszego, a nie chciałabym zostać po tyłach ze sprzętem.
Wto Cze 08, 2021 17:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazimierz
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 326

Post Odpowiedz z cytatem
Myslę, że śmiało mogę wam polecić naprawdę bardzo dobry sklep internetowy od gsmsotre.pl, gdzie znajdziecie sporo bardzo dobrych produktów w świetnych cenach jak na przykład: kable remax . Jeśli nie znaliście tegoż sklepu to warto się z nim zaznajomić, bo jest świetny.
Nie Cze 13, 2021 08:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carmen
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 418

Post Odpowiedz z cytatem
A u mnie pech chciał i mój telefon całkowicie siadł. I co mi pozostało??? Oczywiście kupić coś nowego... Chociaż ostatnio widziałam na pokato.pl używany iphone 8 w super cenie, także może pójdę na coś takiego... Przecież używane sprzęty też są ok i jeszcze cena na nie jest dobra.
Nie Gru 05, 2021 17:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miniaturka
Majster
Majster


Dołączył: 16 Lut 2022
Posty: 155

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już kupicie telefon to polecam szkła hartowane do smartfonów. Są bardzo przydatne, ponieważ dobrze chronią ekran przed uszkodzeniem.
Pon Kwi 25, 2022 09:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmelek
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 05 Maj 2022
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Muszę przyznać, że lubię odkrywać nowe funkcje w swoim telefonie. Ostatnio natrafiłem na opcję pozwalającą ukrywać aplikacje. Tutaj możecie przeczytać o niej więcej.
Czw Maj 05, 2022 18:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 636

Post Odpowiedz z cytatem
Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę usług profesjonalnej firmy zajmującej się naprawa iphone , iPadów, iPodów i wszelkich innych urządzeń od Apple. Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Sob Maj 14, 2022 14:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Edin
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 15 Maj 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Po co miałbym to robić?

_________________
https://adwords-seo.pl/
Nie Maj 15, 2022 08:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterkowicz1
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 05 Gru 2020
Posty: 128
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ja miałem problem ze swoim telefonem i sięcią komórkową w Niemczech ale ta firma: https://teleberlin.pl/sieci-komorkowe-w-niemczech/ pomogła mi rozwiązać niedogodności Smile
Pon Cze 20, 2022 21:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Czemu to ma służyć, bo nie bardzo rozumiem? Wolę nie klikać na takie linki, kiedy nie wiem, o co chodzi. Co innego, jak znam stronę, na przykład tego operatora komórkowego https://otvarta.pl/. Szukam internetu 5G, to zaglądam na stronę i widzę ciekawą ofertę. Może i Wy jesteście na etapie zmiany operatora komórkowego.
Sro Lut 08, 2023 12:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irha
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
jesli chodzi o operatora sieci komórkowej to Otvarta ma na ten moment rzeczywiście jedną z fajniejszych ofert Smile i to się tyczy nie tylko abonamentów telefonicznych ale też internetu mobilnego Smile niewysokie ceny abonamentów, umowa non limit, dobry zasięg nawet w mniejszych miejscowościach.
Pon Lut 20, 2023 09:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Lut 20, 2023 09:24
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online