Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
spaghetti carbonare

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Kulinaria Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
spaghetti carbonare
Autor Wiadomość
Madzia
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 91
Skąd: Krk

Post spaghetti carbonare Odpowiedz z cytatem
Bardzo proste, szybkie i spaczne danie:)
Gotujecie makaron spaghetti, miedzy czasie szynkę gotwaną kroicie w paseczki i podmarzacie dodajecie smietany kremówki (30%) i czakacie az zgestnieje, sól i pieprz dla smaku (tylko uważajcie bo szynki same w sobie sa słone, żeby nie przesolić). Koniec
Życze smacznego Very Happy
Wto Lut 21, 2006 15:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Wto Lut 21, 2006 15:36
marta
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: ck kielce

Post Odpowiedz z cytatem
A najlepiej to poproście Madzie żeby Wam zrobiła bo w jej wykoniu naprawde jest dobre RazzRazz hihi
Wto Lut 21, 2006 16:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
Majster
Majster


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 150
Skąd: GTW

Post Odpowiedz z cytatem
a białe spagheti to jest to o czym mówisz??
bo ja znam przepis tez z szynką ale do tego jeszcze na patelnie serek topiony + jakiś serek z pleśniowych... Razz moze być nawet zwykły makaron np świderki aha i do tego coś zielonego do przybrania Smile
Wto Lut 21, 2006 16:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madzia
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 91
Skąd: Krk

Post Odpowiedz z cytatem
ooooo... serek plesniowy moze byc niezly Very Happy spróbuje Very Happy
Wto Lut 21, 2006 16:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 95

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam właśnie taki fajny przepisik na spaghetti z serkiem, robi się to mniej więcej tak:

Gotujecie sobie makaron ( najlepiej rureczki takie więszke i krótkie ). Sos robi się nastepująco: w rondelu rozpuszczecie masło, wrzucacie na to serek topiony ( może być np z ementalerem ) dolewając śmietany ( mały kubeczek. Kiedy serek się rozpuści dosypujecie Curry i pieprzu do smaku. Na samym koncu utarty żółty serek. Proporcjami musicie sobie porząglować sami, ja używam jak idzie 2x duzy serek topiony ( taki 5 cm długości ) 3/4 dużej śmietany i jakies 20 dag serka --> danie dla 4 osób.

Tanie i baaardzo sycące jedzenie Smile

_________________
Moderator
GG: 2637772
Forum Budownictwo
Pon Lut 27, 2006 21:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edek
moderator
moderator


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 797
Skąd: Centrum Zarzadzania Swiatem

Post Odpowiedz z cytatem
a ja mam tez sos ulubiony

pol sloika sosy do bolonskiego
puszka tunczyka w sosie wlasnym kawalki albo wersja tansza - taki rozmielone mieso tunczyka w sosie wlasnym czyli w wodzie solonej Smile

tunczyka podsmazam na patelni do zarumienienia, dolewam sos, bul bul
i wylewam na makroan najlepiej Pasta kolorwy (tanszy, zdrowszy i lepszy od lubelskiego!) posypuje duuuzo iloscia starego zoltego sera i zajadam sie...

_________________
Edek Z Doliny Kredek
Forum Budownictwo
My Foto
Pon Lut 27, 2006 22:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
ania
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 127
Skąd: radomsko

Post Odpowiedz z cytatem
z tego co się orientuje carbonare to biały sos, to może by tak nowy temat dot sosów czerwonych do spaghetti:o) pewnie też by się znalazło dużo przepisów

_________________
ania

Forum Budownictwo
Wto Lut 28, 2006 00:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Wto Lut 28, 2006 00:09
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Kulinaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online