Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Problemy z kredytem

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Problemy z kredytem
Autor Wiadomość
dryblas
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Problemy z kredytem Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Jestem słynnym frankowiczem. Do tej pory jakoś radziłem sobie ze spłatą kredytu mimo podniesienie kwoty raty. Jednak kryzys związany z koronawirusem dopadł również i mnie. Słyszałem, że adwokat Barbara Laskowska https://www.adwokat-laskowska.pl/kancelaria-kredyty-frankowe/ może pomóc zmienić warunki umowy z bankiem. Czy ktoś z was już próbował?
Wto Lip 28, 2020 04:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 28, 2020 04:28
PiterP
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
W sytuacji gdy masz jakikolwiek problem ze spłatą zobowiązań jak najszybciej skontaktuj się z dobrym adwokatem. Świetnym specjalistą od tego typu spraw jest mecenasa Paweł Odolecki z Ełku - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . W zakresie spraw, które przyjmuje są właśnie te dotyczące zobowiązań, w tym ochrona dłużników. Kancelaria ta, na bieżąco monitoruje orzecznictwo sądów powszechnych i Sądu Najwyższego, dzięki czemu oferuje usługi na najwyższym poziomie. Mecenas Odolecki ma wiedzy i doświadczeniu i w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, znajdzie jakieś wyjście. Jest to rzeczowy, dyskretny i godny zaufania adwokat, który pochodzi do klienta profesjonalnie ale i z empatią.
Pią Sie 14, 2020 06:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Sie 14, 2020 06:25
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: