Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
szkolenia online

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
szkolenia online
Autor Wiadomość
Laura
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 38

Post szkolenia online Odpowiedz z cytatem
Ostatnio bardzo dużo mówi się o jakiś szkoleniach. Więc postanowiłam zrobić małe rozeznanie i szukając w internecie trafiłam na takie szkolenia online w Chce Zostać. Wcześniej nie słyszałam o takich szkoleniach więc postanowiłam zapoznać się z nimi bliżej. Okazało się, że są to bardzo ciekawe szkolenia związane z muzyką oraz piłką nożną. Uważam, że to bardzo fajnie iż takie szkolenia u nas powstają gdyż można czegoś więcej się z nich dowiedzieć na temat powstawania muzyki czy też piosenki
Sro Lut 26, 2020 14:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lut 26, 2020 14:37
Peach
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 281

Post Odpowiedz z cytatem
Dużo fajnych szkoleń, również online, oferuje również firma szkoleniowa Kar Group. Z jej pełna ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/. Co więcej, po każdym ukończonym u nich szkoleniu możecie otrzymać specjalny certyfikat potwierdzający zdobytą przez Was na kursie wiedzę Wink
Sro Lut 26, 2020 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontraktor
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 234

Post Odpowiedz z cytatem
Interesujące szkolenia dotyczące Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych w jednostkach oświatowych prowadzi firma ECRK Lex mająca swoje placówki w Białymstoku i w Warszawie. Na stronie firmy prowadzonej przez Panią Elżbietę Linowską https://ecrklex.pl/rodo możemy zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz odpowiedziami i poznać zakres działania firmy przy wdrażaniu RODO. Firma prowadzi audyt poprawności przetwarzania danych w jednostkach oraz prowadzi szkolenia pracowników w formie bezpośredniego kontaktu lub w formie e-szkoleń czy webinarium.
Wto Cze 23, 2020 17:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Cze 23, 2020 17:58
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online