Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Projekt łazienki za darmo

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Projekt łazienki za darmo
Autor Wiadomość
Justyna1993
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 94

Post Projekt łazienki za darmo Odpowiedz z cytatem
Na wiosnę chciałabym zrobić remont łazienki, nie znam się niestety na tych aranżacjach i dekoracjach. Koleżanka jakiś czas temu mówiła mi że sklepy oferują projekty łazienek za całkiem niską cenę. Może ktoś korzystał z czegoś takiego i poleci coś dobrego?
Wto Lis 20, 2018 15:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lis 20, 2018 15:45
patryk119
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 34

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam https://www.lazienkaplus.pl/ sklep posiada ogromny wybór sprzętów łazienkowych, wszystko dobrych i znanych marek. Dodatkowo przy zakupie większej ilości projekt łazienki gratis. Korzystałem jaki rok temu, projekt wykonany przez specjalistów w bardzo szybkim czasie, zresztą idealny taki jaki chciałem, widać że mają pracowników profesjonalnych i liczą się ze zdaniem klientów.
Sob Lis 24, 2018 23:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbieracz24
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie warto doinformować się w temacie poprzesz wyszukiwarkę. Nic innego tutaj nie doradzę.

_________________
Ludzie, dowiadując się o czyjejś śmierci, natychmiast pytają: kiedy? o której? na co? Nie wystarczy im proste "umarł".
Nie Lis 25, 2018 17:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garcerus
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Lazienka Plus również bym polecił największy salon łazienkowy online. Ceny też mają przyzwoite, jeśli chodzi o projekt łazienki to owszem mają możliwość skorzystania z bezpłatnego projektu przy zakupie akcesoriów łazienkowych od nich. Warto taniej nie znajdziesz.
Nie Lis 25, 2018 20:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna1993
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 94

Post Odpowiedz z cytatem
garcerus napisał:
Lazienka Plus również bym polecił największy salon łazienkowy online. Ceny też mają przyzwoite, jeśli chodzi o projekt łazienki to owszem mają możliwość skorzystania z bezpłatnego projektu przy zakupie akcesoriów łazienkowych od nich. Warto taniej nie znajdziesz.


A nie orientujesz się za jaką cenę trzeba zrobić zakupów aby uzyskać projekt łazienki? Mam już kilka sprzętów kupionych.
Nie Lis 25, 2018 21:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garcerus
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Justyna19933 to już musisz poczytać na stronie lazienkaplus, nie pamiętam jaka była kwota aby odebrać darmowy projekt łazienki. Wiem że 300zł kosztuje ogólnie projekt jak chciałabyś go wykonać. Wysyłasz tylko rzut łazienki razem z wymiarami, a specjaliści zajmują się resztą.
Nie Lis 25, 2018 21:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 347

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie też czeka remont łazienki.. Póki co to zastanawiam się nad płytkami, nie wiem w którym kierunku pójść.. jaką kolorystykę wybrać. Myślicie, że https://www.tubadzin.pl/collection/413 będą dobrym wyborem? poza tym, z tego co wiem, to Tubądzin ma świetne płytki pod względem jakości.
Pią Sty 18, 2019 12:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carmen
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 418

Post Odpowiedz z cytatem
A chcecie dowiedzieć się jak teraz są fajne pomysły na aranżacje łazienki? Na ten temat znalazłam artykuł https://www.bielsko.info/21147-projekty-lazienek-plytki-w-roli-glownej , który jest super. Bo jest ciekawy i inspiruje. Można dzięki niemu wpaść na fajne pomysły co do aranżacji swojej łazienki.
Nie Lut 02, 2020 23:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Lut 02, 2020 23:14
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online