Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
projekt domu

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
projekt domu
Autor Wiadomość
paulinabb
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 77

Post projekt domu Odpowiedz z cytatem
Cześć, projektuje ktoś z Was nowoczesne domy z bala? Chętnie zlecę projekt.
Pon Sty 13, 2020 10:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Sty 13, 2020 10:16
Studi
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 01 Mar 2019
Posty: 64

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz porządnej, doświadczonej firmy, która podchodzi do każdego klienta indywidualnie, a projekty wykonuje w technologii 3D, to polecam firmę Inżynieris - http://inzynieris.kalisz.pl/ . Firma, choć biuro ma w Kaliszu, działa na terenie całego kraju i przyjmuje zlecenia, niezależnie od ich wielkości (domy jednorodzinne, biurowce, hale, budynki komercyjne). Zajmują się kompleksowo całą budową - do projektu (a nawet już od jego koncepcji), aż po odbiór końcowy. W trakcie budowy, mogą się wszystkim zająć - dopilnować ekipy, doradzić przy zakupie materiałów itp. Dzięki ich pomocy wybudujesz dom sprawnie i z gwarancją, że wszystko jest prawidłowo wykonane.
Pon Mar 16, 2020 13:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 24

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jeszcze dorzuciłabym informacje o firmie https://www.domywstylu.pl/projekty-domow-na-waska-dzialke/ , bo ich gotowe projekty domów też zasługują na uwagę. Chociażby zobaczcie sobie na propozycje domów na wąską działkę czyż nie są super?
Wto Mar 17, 2020 00:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peach
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 281

Post Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z Was zamawiał może projekt domu u architektów z MG Projekt? Widziałam ostatnio ofertę tej pracowni na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/ i kilka z ich projektów bardzo wpadło mi w oko. Czy warto tam zamówić taki projekt? Możecie podzielić się Waszymi doświadczeniami?
Sob Mar 21, 2020 14:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 579

Post Odpowiedz z cytatem
Ja sam wykonuję takie projekty domów, grafika projektowa to moja pasja i hobby, wykonuję to też zawodowo. Tutaj https://cgwisdom.pl/ zrobiłem chyba najlepsze kursy w tym temacie. Profesjonalne, w dobrych cenach, jak jesteście zainteresowani to polecam.
Pon Kwi 06, 2020 15:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
carmen
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 418

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie koleżanka wcześnie wspomniała o firmie MG Projekt i z ciekawości sprawdziłam co mają do zaproponowania... No i jestem zadowolona, bo widzę że tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-domow-nowoczesnych znajdę coś odpowiedniego dla siebie. Mają nowoczesne i z charakterem domy. Także super...
Pon Gru 14, 2020 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k0rneliuss
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 18 Sie 2022
Posty: 15

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za ciekawe propozycje projektów, pozdrawiam!

_________________
ZWCAD vs GstarCAD
Czw Sie 18, 2022 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robis32
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 217

Post Odpowiedz z cytatem
W mojej ocenie akurat kluczowe jest to, aby dom przede wszystkim był zaprojektowany w sposób funkcjonalny i też dopasowany pod nasze potrzeby, bo też wiele zależy od wielkości rodzinki. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad tym, jak dokładnie teraz wyglądają nowoczesne projekty domów z oferty Archon. No i też zwracaliśmy uwagę na przybliżony kosztorys aby budżet pozwalałam nam na wybudowanie go do końca. Ostateczny wybór to Projekt domu Dom w lulo (E) OZE o powierzchni niecałych 100m2, ale z 3 sypialniami i dużym salonem. Dla nas super opcja Smile
Pon Lis 21, 2022 11:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peach
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 281

Post Odpowiedz z cytatem
Robis32 napisał:
No i też zwracaliśmy uwagę na przybliżony kosztorys aby budżet pozwalałam nam na wybudowanie go do końca.


A skoro już o tym mowa, to jak zrobić kosztorys budowy domu? Jakie programy moglibyście polecić do tworzenia takich kosztorysów? Z jakimi Wy mieliście do czynienia?
Czw Kwi 27, 2023 08:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Kwi 27, 2023 08:10
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online