Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Maszyny do pakowania w folię

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Maszyny do pakowania w folię
Autor Wiadomość
Oliko
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 31
Skąd: Malbork

Post Maszyny do pakowania w folię Odpowiedz z cytatem
Jest tu jakiś specjalista, który zna się na tym zagadnieniu? Chodzi mi o pakowanie i owijanie w folię zgrzewek picia. Potrzebuję czegoś takiego do swojego magazynu. Gdzieś słyszałem o https://www.filmat.eu/ . Podobno to lider w produkcji takich maszyn. Koniecznie muszę się do nich odezwać. A wy z czego byście korzystali?

_________________
Nie ma sprzeczności, jeśli dotyczy to ciebie. (...) Jesteś chodzącym oksymoronem
Pon Paź 21, 2019 23:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Paź 21, 2019 23:36
kazimierz
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 326

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli potrzebujesz maszyny, które będzie pakowało produkty w folię, to koniecznie zajrzyj w wolnym czasie pod ten adres: https://pgsystems.pl/ . Znajdziesz tam firmę, która realizuje projekty przemysłowe z tego zakresu. Posiadają niezwykle szeroki zakres umiejętności oraz doświadczenia. Wydaje mi się, iż warto im zaufać.
Sro Lip 28, 2021 17:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merkres
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 143

Post Odpowiedz z cytatem
Szczególnie w magazynach te się przydają, gdy trzeba szybko zapakować paletę, owinąć folią do transportu. Takich automatyzacji należy szukać oczywiście w firmie;) Jeżeli chodzi o potrzebne maszyny to również i oferta od firmy https://gizo.pl/uzywane/uzywane-podnosniki-teleskopowe/ powinna was zainteresować. Nie tylko dostaniecie tu podnośniki, ale też i wózki widłowe, maszyny budowlane z opcją na zakup nowych, używanych, jak i również na wynajem.
Wto Sie 24, 2021 12:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gandan
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 137

Post Odpowiedz z cytatem
nie zawsze rzeczy się pakuje przy pomocy maszyn, często robi to człowiek. ale w każdej sytuacji bardzo ważne jest to by paczkę dobrze zabezpieczyć zatem porządna taśma klejąca to podstawa. z mojej strony polecam https://tcmservice.pl/produkty-kategoria/tasmy-z-nadrukiem/
Pią Maj 27, 2022 22:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonka20
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 16 Lis 2022
Posty: 8

Post Odpowiedz z cytatem
Znajomy polecił mi firmę która projektuje i wykonuje maszyny na konkretne zamówienie. Jest to firma mavark.pl sam ją sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z tych maszyn pakujących które wykonali dla mojej firmy.
Wto Gru 06, 2022 16:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaczka
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 89

Post Odpowiedz z cytatem
A butelki gdzie zamawiane? Z tego co widzę to firma Inco zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych, butelek jak i nakrętek, do tego są w stanie na nich umieszczać dowolne nadruki. Wykorzystują najlepszej jakości tworzywa, ich opakowania są odpowiednie do recyclingu potem.
Pią Lis 24, 2023 01:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farel
Majster
Majster


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 179

Post Odpowiedz z cytatem
Wiem że przydaje się też folia bąbelkowa i stretch jeśli chodzi o pakowanie różnych rzeczy. Można ją wykorzystać zarówno podczas wysyłki towarów jak i do pakowania rzeczy podczas przeprowadzki
Wto Gru 26, 2023 10:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Gru 26, 2023 10:42
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online