Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Profesjonalny transport towarór

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Profesjonalny transport towarór
Autor Wiadomość
onyx
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Profesjonalny transport towarór Odpowiedz z cytatem
Szukam jakieś sprawdzonej firmy właśnie w tym zakresie. Korzystacie w ogóle z takich rozwiązań i możecie mi tutaj doradzić coś konkretnego? Ja osobiście zastanawiam się nad https://hitor.pl/ , bo polecało mi ich wielu znajomych. Nie bez powodu najwidoczniej.

Pon Gru 02, 2019 02:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Gru 02, 2019 02:39
dryblas
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej korzystam z usług transportowych dla budownictwa Grupy PBI http://grupapbi.eu/transport-i-logistyka/. Polecam, bo z ich strony możesz liczyć na usługę kompleksową. Przewożą produkty, które sami wydobywają, przerabiają i produkują. Wszystko odbywa się w profesjonalnie wyposażonych fabrykach i laboratoriach. Dostaniesz u nich najwyższej jakości towar dla budownictwa oraz dla drogownictwa.
Pon Gru 09, 2019 08:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni

Post Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry, od kilku lat prowadzę sklep który w ostatnim czasie zaczął się naprawdę prężnie rozwijać. Coraz częściej pojawiają nam się większe, zagraniczne zamówienia jednak do tej pory mieliśmy same problemy jeśli chodzi o transport międzynarodowy. Czy ktoś z Was słyszał o firmie https://izntrade.com/#section-3 ? Szukamy firmy, z którą moglibyśmy nawiązać stałą współpracę, która dostarczy nasze zamówienia na czas i w przystępnej cenie.
Sro Sty 08, 2020 22:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patik
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
W temacie transportu towarów warto także pomyśleć o tym aby zrobić uprawnienia na wózki widłowe. Taki kurs nie kosztuje dużo a daje nam bardzo fajny potencjał jeżeli chodzi o pracę. Przykładowe testy UDT możecie znaleść w Internecie żeby zobaczyć jaka jest skala ich trudności. Warto się do takiego kursu przyłożyć żeby nie trzeba było płacić za poprawki.
Nie Wrz 13, 2020 18:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Wrz 13, 2020 18:42
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: