Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
miasta warte zobaczenia

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
miasta warte zobaczenia
Autor Wiadomość
opolanin
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post miasta warte zobaczenia Odpowiedz z cytatem
Zbliżają się wakacje. Nie mamy sprecyzowanych planów, ale wymyślilismy by pokazać dzieciom ( 10 i 15 lat) najladniejsze nasze miasta, zabytki, atrakcje. Jakie miasta byscie polecili poza stolicą.
Jak organizować noclegi, hotele czy prywatne kwatery?
Pią Cze 07, 2019 11:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Cze 07, 2019 11:03
marynio
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Przeciez takich miejsc w Polsce nie brakuje. Jak ja bym mial wybierać to Trójmiasto, Wroclaw, Zator, Kraków, Zakopane i wiel innych. Ja podaję ci miejsca w których znajdziesz też dużo atrakcji dla dzieci. A jeśli masz problem z noclegami to skorzystaj z oferty https://www.sunandsnow.pl/
Mają apartamenty w turystycznych miejscowościach nad morzem , w górach jak i w dużych miastach.
Sob Cze 08, 2019 08:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z tym ale ja bym jednak wolała takie absyntapartments.pl apartamenty zamiast hotelu we Wrocławiu bo są o wiele wygodniejsze jak jedziesz gdzieś wypocząć a chcesz mieszkać jednak w dobrej lokalizacji gdzie jest wszędzie blisko bo możesz zwiedzać miasto w międzyczasie
Wto Cze 18, 2019 15:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Majster
Majster

Post Odpowiedz z cytatem
Nie jestem już nastolatką by jechać pod namiot, takie wakacje bardzo mi odpowiadały długie lata. Nie usiedzę na miejscu dłużej niż 3 dni. Zatem jeśli nie namiot, jeśli nie wygodny apartament, to co? Żydowskim targiem stanęło na wypożyczalni kamperów Warszawa http://naszkamper.com/ i kierunku Gruzja. Tam jeszcze nie byłam, a zamierzam zwiedzic przez dwa tygodnie, co się tylko da. Myślę, że to będą moje klimaty. No i wydatek nie taki znów duży.
Czw Cze 20, 2019 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alona
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Olsztyn to piękne miasto - zamek i plaża warte są zobaczenia.
Sro Lip 10, 2019 07:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam Giżycko i ogólnie mazury. Tamtejsze rejony to super opcja na wyjazd nie tylko w lato, ale też i w zimniejsze pory roku. Tam jest super po prostu całorocznie Wink. Na uwagę zasługują ciekawe miejsca do żeglowania. Jest w Giżycku fajny czarter https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-na-mazurach z ciekawą ofertą, wiec jak lubicie żeglowac to polecam sprawdzic.
Pią Lis 01, 2019 22:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lis 01, 2019 22:39
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: