Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Narzędzia do ogrodu

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Narzędzia do ogrodu
Autor Wiadomość
adammaj
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Narzędzia do ogrodu Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich, przychodzę z pytaniem dotyczącym narzędzi ogrodowych, czy ktoś używał może fiskars ostatnio się natknąłem na sekator i nożyce do żywopłotu co by mi się przydało bo do tej pory od sąsiada pożyczałem podkaszarkę ręczną. Może poleci mi ktoś coś konkretnego?
Pon Wrz 04, 2017 18:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Wrz 04, 2017 18:12
marman4
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Faktycznie to całkiem dobra firma, jednak kupując taki sprzęt i zabierając się za przycinane żywopłotu pamiętaj aby odpowiednio zabezpieczyć swoje oczy. Możesz założyć na przykład jakieś gogle do szlifowania, które z pewnością w razie potrzeby ochronią Twoją twarz przed lecącymi w jej stronę kawałkami gałęzi. Warto zadbać o bezpieczeństwo takich prac ogrodowych moim zdaniem.
Sob Wrz 30, 2017 13:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontraktor
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Jako, że od dość długiego czasu mam problemy ze wzrokiem to moimi najlepszymi okularami ochronnymi są te, które noszę na co dzień. Kupiłem sobie dobre i markowe okulary, które spełniają także rolę ochronną. Skorzystałem ze strony internetowej :
https://eyewear24.net/product-pol-13180-Arnette-AN-7107-Meter-2365.html
kupiłem okulary korekcyjne i teraz nawet jak gumówką metal zjeżdżam ze spokojem mi wystarczają. Polecam
Pią Sty 05, 2018 14:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
icerock
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Fiskars to bardzo dobra marka. Mam nożyce, sekatory itd. tej marki i dobrze się sprawuję. To jest moim zdaniem takie podstawowe wyposażenie ogrodu. Jakby co to tutaj zamawiałem https://www.stukpuk.pl/ogrod/wyposazenie-ogrodu , mają konkurencyjne ceny
Sro Sty 24, 2018 23:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja, zawsze staram się inwestować w narzędzia z najwyższych półek. Zależy mi na tym, aby mieć sprzęt dobrej jakości - ostatnio, zaopatrzyłem się nawet w ściernicę Martinno Abrasives - kupiłem kiedyś narzędzie z Chin, które bardzo szybko uległo awarii i od tamtej pory używam wyłącznie dobrych narzędzi...
Pią Sty 26, 2018 13:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nister
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Warto również pomyśleć o dodatkowym wyposażeniu ogrodu takim jak grill - http://morele.net/wiadomosc/jaki-grill-ogrodowy-wybrac-najlepsze-grille-ogrodowe/2691/. Dzięki niemu poc ałym dniu pracy w ogrodzie można odpocząć i miło spędzić czas Wink
Czw Lut 01, 2018 19:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amina
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
jak będziecie kupować grilla i juz się zdecydujecie to warto też sobie zakupić na posiłki jednorazowe, talerzyki, kubeczki, sztućce https://godanparty.pl/ Ja też tak ostatnio zrobiłam jak był debiut naszego grilla i całe szczęście, bo tak była sterta kubków to wyrzucenia, a nie sterta naczyń domycia Smile
Czw Kwi 26, 2018 17:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
nister napisał:
Warto również pomyśleć o dodatkowym wyposażeniu ogrodu takim jak grill - http://morele.net/wiadomosc/jaki-grill-ogrodowy-wybrac-najlepsze-grille-ogrodowe/2691/. Dzięki niemu poc ałym dniu pracy w ogrodzie można odpocząć i miło spędzić czas Wink

Jeśli chodzi o Grille Ogrodowe to polecam zajrzeć na stronę decofire.pl Tam jest największy wybór grillów gazowych i węglowych. Mają także w ofercie akcesoria do grillowania. Warto do nich często zaglądać, bo mają wyprzedaże.
Sro Lis 06, 2019 06:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lis 06, 2019 06:40
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: