Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
szybka gotówka

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
szybka gotówka
Autor Wiadomość
kamil321
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post szybka gotówka Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim. Mam takie pytanie dotyczące kredytów. Mam małą firmę i staram sie ją delikatnie rozbudować, a do tego niezbędne są dodatkowe pieniądze. Wielu moich znajomych poleca mi ofertę firmy pożyczki online Bardzo pozytywnie wypowiadali się o warunkach, jakie firma oferuje. Minimum formalności, a wszystko przeprowadzone szybko i profesjonalnie. Ktoś z Was korzystał i również poleca ?
Pią Wrz 22, 2017 15:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Wrz 22, 2017 15:18
nister
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Takie pożyczki są bardzo ryzykowne, według mnie znacznie bezpieczniejsze jest poszukanie lepiej płatnej, albo po prostu dodatkowej pracy. Zerknij sobie na http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/praca-katowice-miasto-otwiera-sie-na-nowe-mozliwosci,4362597,art,t,id,tm.html - dzisiaj jest mnóstwo ciekawych ofert, a to bezpiecznijeszy sposób na poprawę sytuacji finasnowej.
Pon Sty 15, 2018 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ightdir
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o szybką gotówkę to istnieje na nią wiele sposobów. Jeśli ktoś zna się na przykład na sporcie i piłce nożnej, może bez problemu zarobić obstawiając mecze na tego typu stronach https://betonline.net.pl/ . Z tego co wiem to sporo ludzi nawet zarabia w ten sposób!
Sro Sty 24, 2018 09:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riset
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto jest przed podjęciem decyzji o wzięciu pożyczki, poszukać nieco wiarygodnych opinii nt. danej firmy pożyczkowej.
Pią Sty 26, 2018 11:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mistek
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy akurat pożyczki online to dobry pomysł, w szczególności jeżeli chodzi o pożyczkę na firmę. Może lepiej jest pójść do banku i postarać się o jakiś kredyt ?
Wto Sty 30, 2018 09:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kupit
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Takie pożyczki online, są pewnego rodzaju sposobem na szybką gotówkę, lecz z drugiej strony słyszałem na ten temat wiele bardzo różnych opinii.
Nie Lut 04, 2018 10:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knieznik
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
A może warto spojrzeć na jakiś porządny ranking kredytowy? Na przykład na lowcakredytow.pl - kalkulator kredytowy samochodowy są dość interesujące opcje Smile Co o tym myślicie?

Czw Maj 17, 2018 09:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli budujecie swoją historię kredytową stosując się do rad z https://kokos.pl/blog/szanse/jak-budowac-dobra-opinie-kredytowa to macie sporą szansę na dobre warunki kredytu. Wiadomo - im wyższy rating tym lepsze warunki - odsetki, marże i tym podobne parametry. No i mniejsza szansa na odmowę udzielenia kredytu lub pożyczki.
Nie Maj 27, 2018 16:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli zależy Ci na szybkiej gotówce to chyba najlepiej sięgnąć po pożyczki pozabankowe. Przy takich pożyczkach formalności są ograniczone do minimum. Wniosek składasz przez internet i w kilka minut masz decyzję. Tu https://kredytolog.com/szybka-pozyczka-pozabankowa-przez-internet.php masz oferty takich pożyczek i wygodnie możesz od razu złożyć wniosek online.
Pon Sty 28, 2019 11:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaczka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Grunt żeby w sprawdzonej firmie takie pożyczki brać, z polecenia czy po prostu się opiniami sugerować innych. W sieci mnóstwo tego można znaleźć na różnych stronach. sama jak szukałam no to sporo tego mi wyskoczyło i tak metodą eliminacji na KredytOK padło. nie słyszałam wcale wcześniej o nich a wyszło że mają biuro całkiem blisko mnie.
Nie Lut 17, 2019 09:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabakers22
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już wspominacie o obstawianiu meczy online, to tutaj https://legalni-bukmacherzy.pl/najlepszy-legalny-bukmacher-z-zakladami-na-zywo/ na pewno znajdziecie najlepszego bukmachera do takich działań. Jak najbardziej polecam wam zajrzeć na tę stronę bo warto
Wto Cze 11, 2019 10:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marman4
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Na prawdę sporo ciekawych i mim zdaniem także bardzo wartościowych informacji na temat tego jak i gdzie obstawiac mecze online znajdziecie tutaj https://typuje.pl/typerzy/konkurs.html . Polecam wam odwiedzić tą stronę i przekonac sie samemu, poniewaz na prawdę warto
Wto Sie 06, 2019 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli brać kredyt to od kogoś, kto jest znany na rynku, tak jak na przykład Santander Consumer Bank https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-bez-wychodzenia-z-domu,4.html Stabilny bank, znany na całym świecie. Jak dla mnie jest to bank godny zaufania. Nie zamieszczają w umowach drobnym druczkiem zapisów, które mogłyby mnie "pogrzebać" w razie kłopotów ze spłatą. Dla mnie to jest bardzo ważne, mianowicie czytelność warunków. W Santander Consumer Bank ta czytelność i jasność jest, dlatego bez zastanowienia wybrałabym ich w razie potrzeby wzięcia kredytu.
Nie Cze 21, 2020 15:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Cze 21, 2020 15:19
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: