Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jaki dywan?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jaki dywan?
Autor Wiadomość
jacidam
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 122

Post Jaki dywan? Odpowiedz z cytatem
Wakacje to czas, gdy mnóstwo z nas planuje rozejrzeć się za nowym wykładziną do swojego domu. Jeżeli potrzebujecie zaufanego sklepu online oferującego dywany rozmaitych gatunków, to zapraszam do sklepu KochamyDywany. Sklep internetowy prezentuje niemały asortyment dywanów takich marek jak: Agnella, Obsession, Lalee oraz Marbex. Odnajdą Państwo tu liczne kategorie wykładzin, a w nich m.in.: dywany z wełny, dywany sznurkowe, dywany tureckie, do salonu, itp.
Przejdź do serwisu: https://www.kochamydywany.pl/





Pon Sie 06, 2018 10:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Sie 06, 2018 10:03
bob51
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 43

Post Odpowiedz z cytatem
Szukając odpowiedniego dywanu warto sprawdzać rozne oferty na nacie jak ta tutaj https://fonti.com.pl/dywany-pluszowe-cat-275 Jest to bardzo ciekawa strona na której na pewno uda Ci się znaleźć ciekawy dywan i dywanik, dzięki tej stronie nie będziesz musiał długo szukać tylko szybko znajdziesz to co Cię iinteresuje.
Czw Wrz 20, 2018 12:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ightdir
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
Dywan dywanem, ale jeśli chodzi o ciekawe urządzenie wnętrza to moim zdaniem dobrym pomysłem jest zdecydować sie na takie rozwiązanie jak Fototapety. Wydaje mi się, że jesli będą one odpowiednio dobrane moga na prawdę sprawić, że przestrzeń każdego pomieszczenia będzie niepowtarzalna
Sro Paź 03, 2018 08:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 120

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio też oglądałam dywany w internecie. Muszę przyznac, ze te z portalu https://7kd.pl/12-dywany-nowoczesne zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Sądzę, że są bardzo ładnie zaprojektowane i są w dobrej cenie.
Pon Mar 25, 2019 18:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 94

Post Odpowiedz z cytatem
Dużą ilość bardzo ciekawych wzorów znajdziesz na dywanowy24.pl. Jest to jeden z lepiej zaopatrzonych sklepów online, w dodatku posiadają bardzo dobre ceny. Dostawa? Bardzo szybko zamówiony dywan dociera do odbiorcy, u mnie dywan zamówiony przed weekendem dotarł zaraz po weekendzie.
Sob Sie 10, 2019 21:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sisi
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Radom

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety mogę pomarzyć tylko o dywanach. Moja córcia ma alergię na kurz także dywany są wykluczone w moim domu.
Wto Sie 13, 2019 14:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alanawasilewski40
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Dywany to dość ciekawy dodatek. Jak również posiadam po 1 w każdym pokoju, wszystkie z nich pochodzą ze sklepu Sinbad.
Pon Paź 21, 2019 01:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 348

Post Odpowiedz z cytatem
Obecnie mamy tak duży wybór dywanów czy wykładzin, że bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Musicie tylko pamiętać, że po latach użytkowania, takie dywany nie wygladają już jak nowe. Zamiast je wyrzucać, zastępować nowymi, warto skorzystać z czyszczenie wykładzin U nas takie rozwiązanie sprawdza się świetnie.
Wto Lis 12, 2019 07:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patik
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Jak jesteś fanem domowych gadżetów nawiązujących do filmów to koniecznie odwiedź https://www.wycieraczkowo.com/. Mają szeroki wybór wycieraczek z cytatami z najpopularniejszych filmów i nie tylko. Ja swoją zamówiłem i jestem zadowolony - wysyłka była szybka, a sam produkt jest niezniszczalny
Sob Paź 17, 2020 21:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewlar
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 147

Post Odpowiedz z cytatem
Dywany to fajna sprawa, ja nie przepadałem praniem ich i dlatego nie mam ich w domu. Jednak no brakuje ich troche i zastanawiam się czy nie skorzystać z pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i tam po prostu oddawać dywany do prania.
Pią Wrz 17, 2021 12:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubi
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 275

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, jeżeli potrzebny jest wam porządny chodnik do przedpokoju orientalny to moim zdaniem, warto zajrzeć sobie na stronę sklepu carpeto.pl. Moim zdaniem, mają tam naprawdę wiele interesujących propozycji w tym zakresie, więc bez problemu każdy wybierze tam odpowiedni wzór dla siebie.
Pon Paź 04, 2021 13:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacidam
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 122

Post Odpowiedz z cytatem
Wybór najróżniejszych typów dywanów jest obecnie niesamowity. Wystarczy znaleźć jakiś fajny sklep internetowy i do dzieła.
Ja ostatnio poznałem na przykład ten sklep internetowy z dywanami i wykładzinami:

Czw Paź 07, 2021 11:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jaki mam wybrać dywan do pokoju dziecięcego. Trafiłam na tak interesującą ofertę, że z trudem teraz podejmuję decyzję https://panidywanik.pl/85-dywany-dzieciece Dzieciak lubi kosmos, a widziałam tam dywan z astronautą. Myślę, że mógłby się spodobać, miałby się czym pochwalić przed kolegami.
Sob Lis 06, 2021 16:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brogo
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 07 Lis 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jakoś nie przepadam za dywanami

_________________
komplety pościeli satynowe
Nie Lis 07, 2021 09:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zapalla
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 83

Post Odpowiedz z cytatem
Naprawdę szeroki wybór dywanów znajdziecie tutaj - https://www.topworld.pl/produkty/dywany/dywany-tradycyjne-welniane-naturalne,2,7244 . Ja u nich kupowałem dwa dywany do domu i jestem z nich bardzo zadowolony. Zarówno jeśli chodzi o ich wygląd, jak i jakość. Jakość naprawdę pierwsza klasa.
Czw Gru 16, 2021 00:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Gru 16, 2021 00:21
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online