Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Własny biznes
Autor Wiadomość
juka
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od rodzaju działalności. Wszystko wiąże się z dużymi wydatkami na początku. własna firma to ciężki kawałek chleba i ciągłe inwestycje jeśli chcesz się utrzymać na rynku. W tej chwili inwestuję w usprawnienie działania mojego biura tka aby pracownicy byli bardziej zadowoleni. Zastanawiam się nad zakupem min. drukarki, kopiarki i faksu w jednym. Macie u siebie takie urządzenia? Znalazłam ofertę producenta Sharp, może ktoś się podzielić opiniami w tym temacie?
Pon Maj 13, 2019 09:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Maj 13, 2019 09:41
zabuzabu
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
juka napisał:
Wszystko zależy od rodzaju działalności. Wszystko wiąże się z dużymi wydatkami na początku. własna firma to ciężki kawałek chleba i ciągłe inwestycje jeśli chcesz się utrzymać na rynku. W tej chwili inwestuję w usprawnienie działania mojego biura tka aby pracownicy byli bardziej zadowoleni. Zastanawiam się nad zakupem min. drukarki, kopiarki i faksu w jednym. Macie u siebie takie urządzenia? Znalazłam ofertę producenta Sharp, może ktoś się podzielić opiniami w tym temacie?

Korzystam na co dzień z tego modelu https://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/product-details-office-print.htm?product=MXB355W ma dodatkową funkcję archiwizacji danych. Jest bardzo wydajne i tanie w eksploatacji.
Sro Maj 15, 2019 08:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opolanin
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli przewidujecie zatrudnianie pracownikow to od razu trzeba posłać ich na szkolenie. Podstawa to szkolenie BHP. Zobaczcie tę ofertę https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kurs-bhp/ Szkolenie BHP online można tak zorganizowac by nie kolidowało z czasem pracy. I jednoczesnie przeszkolić wieksza grupe osób.
Sro Cze 19, 2019 06:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onyx
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
We własnym biznesie na pewno nie można zabraknąć dobrego oprogramowania. W zależności od tego co potrzebujesz to tu sklep z oprogramowaniem na pewno znajdziesz coś dobrego. Według mnie jest to najlepsze i najtańsze zarazem rozwiązanie na rynku. Zobaczcie sami!

Wto Cze 25, 2019 11:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Majster
Majster

Post Odpowiedz z cytatem
Wcale nie trzeba ładować pieniędzy w sprzęt do firmy. Weźmy na przykład drukarki, czy kserokopiarki. Po co kupować te drogie urządzenia, kiedy można kilka wynająć z firmy FaxPol https://faxpol.pl/serwis-drukarek/ . Firma FaxPol zajmuje się serwisowaniem drukarek i kserokopiarek, jak i wynajmem kserokopiarek i drukarek i to za całkiem przyzwoitą cenę. Na bardzo dogodnych dla klienta warunkach. Zanim kupicie, zobaczcie ich ofertę.
Sro Cze 26, 2019 16:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli sprzedajesz produkty cyfrowe to zawsze można wdrożyć https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/sms-premium. Dużo osób w dalszym ciągu wykupuje dostęp do różnego rodzaju serwisów poprzez smsy premium. Warto to więc rozważyć.
Nie Cze 30, 2019 22:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio czytałem, że bardzo dobrym pomysłem może być biznes na wsi, jest o wiele mniejsza konkurencja, a jak dobrze będziemy wykonywać swoje usługi, to możemy poszerzać swoją działalność Smile
Sro Wrz 18, 2019 06:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja prowadzę własny biznes od kilku lat i teraz muszę przenieść pocztę i hosting gdzie indziej. Znacie firmę w której poczta e-mail nie będzie miała spamu? I będą też mieli dobrą ofertę na hosting? Polećcie coś, patrzyłem sam i zenbox ma całkiem fajne opcje też, może ich wybiorę.
Sro Wrz 18, 2019 15:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julajula
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o biznes to polecam stronę http://www.e-fotolia.pl/ można tam znaleźć bardzo dużo ciekawych artykułów Wink
Czw Paź 03, 2019 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marman4
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli prowadzicie własny sklep stacjonarny, od siebie mogę wam podpowiedzieć że chyba najważniejszy jest odpowiedni wystrój takiego miejsca. To on przyciąga i zatrzymuje klientów. Aranżacją takich przestrzeni handlowych z tego co wiem zajmuje się firma Ergo Store i właśnie z nimi polecam wam się w tej sprawie skontaktować
Czw Sty 23, 2020 00:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobrym pomysłem jest również outsourcing kadr i księgowości. Pozwala to na pozbycie się całkiem sporego problemu. W firmach, które znam i które to zrobiły, bardzo dobrze się to sprawdza. Przede wszystkim udało się usprawnić cały ten proces, co najważniejsze - nie ma znaczenia, czy w firmie są urlopy i zwolnienia lekarskie - zewnętrzna obsługa musi być wykonana.
Nie Sty 26, 2020 20:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budyn98
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę polecić Taxomatic jeśli chodzi o księgowość online. Najlepsi na rynku, bez dwóch zdań. Współpraca z nimi to sama przyjemność Wink [/list]
Sro Sty 29, 2020 15:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marman4
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli zastanawiacie się na otworzeniem lub już prowadzicie własną firmę, polecam wam zajrzeć do tego artykułu https://krak360.pl/outsourcing-czyli-dlaczego-warto-zlecac-prace-firmom-zewnetrznym-w-biznesie . Dowiecie się z niego dlaczgo ważnym elementem prowadzenia każdej firmy jest outsourcing
Sob Lut 01, 2020 01:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontraktor
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Każdy prowadzący własną działalność powinien wiedzieć, że na ludziach nie warto oszczędzać. Mam tu na myśli odzież roboczą, na którą pracownik jest skazany przez cały dzień. Musi ona być bezpieczna i bardzo wygodna, a pracownik powinien ją z uśmiechem ubierać. W mojej firmie zakupy robimy w hurtowni Magros BHP https://magrosbhp.pl/kategoria-produktu/rekawice/kombinowane/ ponieważ wysoka jakość sprzedawanych przez nich produktów daje gwarancję zadowolenia pracowników.
Pon Lut 03, 2020 12:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk119
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz wsparcia marketingowego, to skontaktuj się z https://www.cleveragency.pl/facebook . Mają profesjonalne podejście do klienta i prowadzą bardzo skuteczne działania. Dzięki nim moja firma zdobyła dużą liczbę nowych klientów. Dodam też, że usługi są dość tanie.
Czw Lut 06, 2020 22:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lut 06, 2020 22:51
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: