Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ogrodzenie tymczasowe

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Ogrodzenie tymczasowe
Autor Wiadomość
icerock
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Ogrodzenie tymczasowe Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie. Czy ktoś może wykorzystywał bloczek betonowy do budowy tymczasowego ogrodzenia? Jestem ciekawa jak się sprawdza, ponieważ sam pomysł układania bloczków bez użycia spoiwa bardzo mi się podoba. Można taki materiał budowlany wykorzystać później w innym celu, więc naprawdę fajna sprawa
Czw Cze 29, 2017 22:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Cze 29, 2017 22:49
klaczka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie słyszałam o takim sposobie, wydaje się ciekawy.
Nie Wrz 03, 2017 10:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni

Post Odpowiedz z cytatem
Nie lepiej postawic od razu stabilne ogrodzenie. Kiedyś był to bardzo duży wydatek. Dziś, kiedy dostępna jest siatka panelowa w firmie WAWRUK wydatek nie jest juz tak wysoki. Mało tego, mamy jeszcze wybór, spośród trzech rodzajów: klasyczna, dekoracyjna oraz nowoczesna. Do tego słupki, trochę zaprawy i po sprawie. Samemu można to zrobić.
Czw Mar 01, 2018 09:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gandan
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
A może ogrodzenia systemowe https://www.castorama.pl/produkty/ogrod/bramy-i-ogrodzenia.html ? łatwo się je montuje, nie są drogie więc nadają się zarówno jako ogrodzenie tymczasowe, jak i wieloletnie.
Czw Mar 15, 2018 20:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli poszukujesz dobrego ogrodzenia to polecam Ci firmę z Śląska http://www.cabanbruk.pl/ogrodzenia/ Produkują najlepsze ogrodzenia na rynku w jeszcze lepszej ofercie cenowej, warto się nad tą firma dłużej zastanowić bo jeżeli potrzebujesz dobrego ogrodzenia to jest to właściwy wybór
Sob Lip 07, 2018 21:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bukier
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jako tymczasowe ogrodzenie miałem po prostu siatkę i było ok jako takie chwilowe rozwiązanie. Betonowe słupki stawiałem dopiero w późniejszym czasie jak już wiedziałem jakie ogrodzenie chcę mieć. Przemyśl temat bo jak od razu chcesz stawiać betonowe to oblukaj sobie ogrodzenia od firmy Joniec. Bardzo dobre wykonanie i na pewno jest to rozwiązanie na długie lata.
Pią Paź 12, 2018 18:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jest sens tracić pieniądze i kupowac takie ogrodzenia tymczasowe, jak w rozsądnych cenach można już ogrodzić całą działkę. Popatrz na różne oferty, również te internetowe a nie tylko oferty w sklepach stacjonarnych. Często w sieci można znaleźć te same albo lepsze produkty w niższych cenach Smile Ja ze swojej strony mogę polecić Ci http://expert-ogrodzenia.pl/ - daj koniecznie znać, czy udało ci się coś wybrać.
Pią Gru 14, 2018 17:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farel
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Surprised
Wto Lut 26, 2019 15:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carmen
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Natomiast jak będziecie chcieli coś postawić stałego i efektywnego to warto postawić na panele ogrodzeniowe producent Rabski. Jego ogrodzenia wyróżnia wysoka jakość wykonania, piękny wygląd i niezwykła funkcjonalność na długie lata przy niewielkim koszcie.
Sro Maj 29, 2019 16:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Mi się bardzo podobają elementy z piaskowca http://piasmar.com/ , a ten akurat jest twardy prawie tak samo jak granit i bardzo trwały, nadaje się do polerowania czyli wybłyszczenia go do takiego poziomu, że trudno odróżnić go od marmuru czy trawertynu.
Sro Cze 19, 2019 05:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farel
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też lubię podobne trendy bo podobają mi się ogrodzenia i mury samonośne Gardeo - Rotterdam, Amsterdam, Oslo, Słupek L, jeszcze nie wiem na który wzór się zdecyduję, myślę że żona pomoże trochę w wyborze, musi jej to pasować do całej koncepcji ogrodu
Sob Cze 29, 2019 12:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariuszc
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie robiłem tymczasowego tylko od razu szukałem czegoś konkretnego. Znalazłem firmę https://ogrodzenia-europlot.pl/ogrodzenia/ i bardzo jestem zadowolony, cała współpraca przebiegała zgodnie z ustaleniami telefonicznymi, pracują tam ludzie, który szanują czas swojego klienta.. Finalnie wybraliśmy ogrodzenie palisadowe. Jakość ogrodzenia jest moim zdaniem bardzo dobra, a samo ogrodzenie ładnie wtapia się w otoczenie domu.

Pon Sie 19, 2019 15:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robis32
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Akurat jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości ogrodzenia to warto zwrócić uwagę na ofertę firmy https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/ogrodzenie-chodniki/ogrodzenie-metalowe gdzie znajdziecie dość długa listę propozycji m.in ogrodzeń metalowych na które sami się zdecydowaliśmy. Sa coraz częściej wybierane i do tego świetnie się prezentują pod względem nowoczesnych aranżacji podwórka, czy też domu i tworzą jeden spójny efekt końcowy który powinien spełniać nasze oczekiwania.
Sro Paź 23, 2019 09:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowałam się na panele ogrodzeniowe Sąsiadka mi poleciła firmę Płotbud. Solidne wykonanie w dobrej cenie. Moim zdaniem to lepsza opcja niz to co ty proponujesz
Pon Lis 04, 2019 10:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Lis 04, 2019 10:50
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: