Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Remont niewielkiego tarasu...

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Remont niewielkiego tarasu...
Autor Wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Remont niewielkiego tarasu... Odpowiedz z cytatem
Moi rodzice zdecydowali się przeprowadzić remont zniszczonego tarasu przylegającego do ich domu... To ja muszę kupić najlepsze drzwi balkonowe. To mi przypadła przyjemność ich wyboru i zakupu. Może są jakieś, które moglibyście mi polecić?
Pią Kwi 27, 2018 00:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pią Kwi 27, 2018 00:50
amina
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Co do drzwi to kiepsko... ale jeśli chodzi o taras, to jak remontujecie, to warto go odświeżyć olejem do tarasów luxdecor premium, uprzednio oczywiście trzeba taras ładnie zmatowić papierem ściernym, w tedy efekt będzie najlepszy i olej będzie spełniał swoje funkcje.
Wto Sie 21, 2018 16:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bernwald3
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ze swojej strony chciałbym Wam polecic oferte firany do salonu , poniewaz regularnie z niej korzystam i zawsze jestem bardzo zadowolony z zakupów. Na stronie znajdziecie m.in. : firanki na wymiar, dla dzieci, do salonu i wiele innych .
Czw Wrz 06, 2018 17:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamieniarz
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
A jakiego rodzaju jest to wejście na taras? Czy o normalnej szerokości, 90cm, czy też może lepszym rozwiązaniem nie byłyby drzwi przesuwne szklane? Efekt jest niesamowity i bardzo dobrze się to sprawdza.

Pią Wrz 07, 2018 12:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farel
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja takie rzeczy zlecam tylko odpowiedniej firmie http://jan-mrugacz.pl/ , robili u mnie już remont kuchni i łazienkę więc mam do nich ogromne zaufanie jeśli chodzi o wszelkie prace tego typu
Pon Wrz 17, 2018 12:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domowniczka1
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to nawet lubię remontować, co prawda zależy to od tego co robię Very Happy W tym roku pomagałam trochę w remoncie u teściów i dostałem arcytrudne zadanie jakim było wbijanie gwoździ https://www.bricoman.pl/artykuly-metalowe/gwozdzie-wkrety-sruby-kolki-prety płyty szafy w celu wzmocnienia ich. Powiem szczerze, że nie wydawało się to ciężki a bardzo pomagało w wzmocnieniu całej konstrukcji. Nie pozostało mi nic innego jak dokończenie pracy Very Happy
Sro Paź 17, 2018 22:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiri82
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Też szukaliśmy odpowiedzialnej firmy remontowo-budowlanej, która wykona remont w naszym domu i znajomy polecił nam http://malhaus.pl/uslugi/flizowanie-bialy-montaz/ Bardzo dobra firma z Krakowa, która zajęła się wszystkim od a do zet i nie mieliśmy, na co narzekać.
Nie Paź 28, 2018 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Odpowiedz z cytatem
Remontując taras warto go zaopatrzyć w zadaszenie, ja u siebie montowałem niedawno, kupiłem w Tarasola bo mieli najlepsze ceny no i podobały mi się ich zadaszenia. Wziąłem takie z powłoką przeciwdeszczową, sprawdza się znakomicie, wygodne i praktyczne.
Pon Paź 29, 2018 15:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bukier
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Drzwi to nie problem, w kazdym sklepie budowlanym znajdziesz duze ilosci i rozne modele. My mielismy wiekszy problem przy tarasie bo stara podloga płytkowa ulegla zniszczeniu i szukalismy innej alternatywy. Postawilismy na drewno, do tego zabezpieczenie olejem do tarasow luxdecor co by pogoda nie wplywala na podloge i drewno nie ulegalo zniszczeniu.
Pią Lis 16, 2018 13:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Też planuję remont tarasu na wiosnę. Mam już nawet przygotowane deski, ale muszę je jeszcze tylko ofrezować. Możecie mi polecić jakąś dobrą frezarkę? Oglądam ofertę https://phuabc.com.pl/frezarki-3 , ale nie wiem na co się zdecydować.
Pią Lis 23, 2018 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbieracz24
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Fajnie, że dzielicie się swoimi doświadczeniami. Tak trzymać!

Nie Lis 25, 2018 17:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
antek12 napisał:
Też planuję remont tarasu na wiosnę. Możecie mi polecić jakąś dobrą frezarkę?

Jest wiele sklepów tego typu. Szybko coś znajdziesz.
Pon Lut 18, 2019 09:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja przy remoncie tarasu zmieniłam nawierzchnię na bardziej praktyczną ale też tańszą niż deski czyli na kostkę imitująca drewno na taras - Kanada Pozbruk, wygląda to nawet lepiej niż tradycyjna deska i jest to rozwiązanie dużo bardziej trwałe
Pią Cze 14, 2019 06:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robis32
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Wiele zależy również jaki ma być to taras, w przypadku betonowych warto pamiętac o wykonaniu dokładnej hydroizolacji. Jednak do tego potrzebny jest wysokiej jakości materiał który to umożliwi i ze swojej strony polecam sprawdzić producenta WaterBlock który stawia na najwyższą jakość, wysoką elastyczność oraz jeśli będzie taka potrzeba również dla swoich klientów za darmo mogą wykonać projekt jak się za to zabrać. Ja się zdecydowałem i nie żałuję bo problemy z wilgocią już nie wracają Smile
Pon Paź 28, 2019 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Paź 28, 2019 10:11
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: