Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Obiadek lekki i kolorowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Kulinaria Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Obiadek lekki i kolorowy
Autor Wiadomość
RomanR
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 09 Lip 2018
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Zawsze lubię gdy na talerzu jest kolorowo Smile Stąd też często podaję różne sałatki, oraz surówki, które są też bardzo zdrowe.
Pon Lip 09, 2018 12:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Lip 09, 2018 12:16
Czyszek
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Gdy mam ochotę na coś lekkiego, to zazwyczaj przygotowuję sobie jakieś kolorowe sałaty lub sałatki.
Pon Lip 23, 2018 08:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grem
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio jadłem na obiad sałatę cezar z grillowanym kurczakiem. Polecam.
Sro Sie 08, 2018 09:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darzech
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Gdy chcę zjeść coś lekkiego i kolorowego, to wybieram najczęściej sałaty np. z szynką parmeńską i grillowanym serem wędzonym. Pycha.
Sro Sie 29, 2018 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweles
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Też przepadam za różnymi sałatami. Najbardziej lubię w połączeniu z dressingiem francuskim.
Sro Wrz 05, 2018 11:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 673

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dużą role odgrywają ryby w Waszej diecie i dlaczego? Ze swojej strony chciałbym Wam polecić stronę https://mowisalmon.pl/przepisy/makaron-azjatycki-z-sosem-sliwkowym-hoisin-wedzonym-lososiem-mowi-i-warzywami-oraz-kwasno-ostra-salatka-z-ogorkow-z-sezamem-i-kolendra/ . Znajdziecie na niej ofertę fantastycznego łososia MOWI oraz przepisy na jego przyrządzenie.
Pon Sie 24, 2020 17:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asiala
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 24

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam przygotowywać domowe wyroby mięsne na bazie galaretek czy desery też na ich bazie Smile Na https://jawo2008.pl/371-zelatyna-spozywcza.html możecie kupić żelatynę spożywczą w dobrej cenie za duże opakowanie Smile
Wto Lut 23, 2021 17:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoni11
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
Staram sie odżywiać zdrowo, ponieważ to wpływa pozytywnie na mój organizm oraz moje samopoczucie. Szukam jakiś ciekawych przepisów.

_________________
szkółka drzew
Sro Kwi 07, 2021 16:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz78
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 9

Post Odpowiedz z cytatem
Trudno nie zgodzić się z tym co piszecie. Prowadzenie odpowiedniej diety jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Niestety ludzie zbyt często stawiają na szybkie jedzenie, a zdrowe ono z pewnością nie jest. Wystarczy zobaczyć programy dokumentalne na ten temat by szybko sobie to uświadomić. Z drugiej strony możemy przecież gotować we własnym zakresie. Nie tylko zwiększy to jakość tego co jemy, przy okazji też sporo zaoszczędzimy. Sprawdzone przepisy znajdziemy w internecie, dla osób lubiących rybę - https://uwielbiam.pl/przepis/smazona-ryba-z-sosem-slodko-kwasnym z pewnością będzie to idealny pomysł na danie Smile
Wto Sty 25, 2022 18:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaTrzmiel
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
Dobrze powiedziane!
Czw Lut 10, 2022 12:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegowatta
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 37

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to polubiłam gotowanie i bardzo się z tego cieszę. Dzięki temu mogę w domu przygotować sobie pyszne i zdrowe potrawy. Wiadomo, że musiałam dobrze kuchnie wyposażyć, kupić dobrą patelnie, garnki. Też polubiłam szybkowar. Całkiem sporo rzeczy w nim przyrządzam.
Sro Lut 16, 2022 15:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bubi
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 277

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o lekkie obiady i przekąski, to sporo zdrowych produktów udało mi się znaleźć pod tym linkiem https://www.bee.pl/producent/yango . Jest to sklep internetowy ze zdrowym jedzeniem, suplementami diety i nie tylko. Nie sposób opisać potężny wachlarz ofertowy, więc jeśli jesteście zainteresowani, to sami przejrzyjcie ich ofertę.
Sob Lut 19, 2022 13:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Moja propozycja to kasza gryczana biała https://melvit.pl/kasza-gryczana-biala-4-x-100-g/ i do tego gulasz z łopatki z dodatkiem papryki kolorowej i ogórka kwaszonego. Gwarantuję, że na talerzu będzie nie tylko kolorowo, ale także smacznie.
Nie Lut 27, 2022 16:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyczko22
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 306

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chcesz dobrze zjeść to najlepiej będzie jak zrobisz zakupy tutaj https://smakizwloch.pl/ bo to idealne miejsce na zakupy spożywcze. Mają wszystko co najlepsze z Włoch w postaci wina, serów czy artykułów spożywczych. Dzięki nim stworzysz świetne potrawy wysokiej jakości.
Nie Lip 03, 2022 11:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robis32
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 220

Post Odpowiedz z cytatem
No to w takim razie jeżeli będziecie potrzebowali przede wszystkim wysokiej jakości zarówno w zakresie oliwy z oliwek oraz rzepakowej w dobrej cenie różnych smakach i wykonanych w sprayu to mogę polecić moją ulubioną markę czyli Vertego vertego.pl którzy posiadają w ofercie rozwiązania w sprayu w wersji BoV Bag-on-Valve bez gazów pędnych, konserwantów i innych dodatków szkodliwych dla zdrowia. Licząc przy tym na terminowość realizacji i też bardzo przystępne ceny już za gotowe zestawy. Pozdrawiam i oczywiście życzę zdrówka!
Wto Wrz 20, 2022 11:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Wrz 20, 2022 11:22
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Kulinaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: 
Szybka Odpowiedź
Użytkownik:


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online