Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jakie nowości polecacie i na co warto iśc do kina????
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Film, muzyka i grafika Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jakie nowości polecacie i na co warto iśc do kina????
Autor Wiadomość
Daniel
moderator
moderator


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 630
Skąd: Z Dalekiego Pomorza

Post Jakie nowości polecacie i na co warto iśc do kina???? Odpowiedz z cytatem
Jakie nowości polecacie i na co warto iśc do kina???? prosze o jakies opinie i recenzje!! dzięki

_________________
Forum Budownictwo

- Zobacz mnie na GoldenLine
Sob Kwi 22, 2006 21:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama







Sob Kwi 22, 2006 21:38
Edek
moderator
moderator


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 797
Skąd: Centrum Zarzadzania Swiatem

Post Odpowiedz z cytatem
na co warto isc do kina?
na polskie kino niezalezne.
ale to trzeba poszukac co graja i gdzie. na pewno nie doswiadczysz tego klimatu w cinemacity itp.

a jak nie lubisz kina niezaleznego... to... ja na przyklad nie chodze do kina tylo ssam z neta filmidla...
wiem wiem...
zaraz odezwa sie ludzie krytykujace moje zachowanie, ale szczerze mowiac wole wygodnie ulozyc sie w fotelu przed monitorem, zaposcic glosniki 5.1 i delektowac sie ogladaniem...a w kinie jak w kinie, roznica taka ze masz ekran ponad 150cali w czache mozesz dostac popcornem, slychac przezuwanie chipsow, siorbanie pepsi z kubka itp...
no tak, zaczyna mi tego brakowac :]

_________________
Edek Z Doliny Kredek
Forum Budownictwo
My Foto
Nie Kwi 23, 2006 12:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Włóczykij
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 23

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam ogromną ochotę obejrzeć nowy film Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Nie oglądałem jeszcze tego filmu jednak kolejne wcielenie Adasia Miauczyńskiego z pewnością nie rozczaruje Wink
Nie Kwi 23, 2006 15:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delta
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam "Silent Hill" - horror/thriller na podstawie kultowej gry komputerowej. Straszne miasteczko...
W zasadzie to powinno się oglądać wyłącznie w kinie, chyba jeszcze grają Smile

Z drugiej strony nie polecam "Omen 06.06.2006" bo jest ledwie przeciętny.
Sob Cze 10, 2006 17:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kesla
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 12

Post Odpowiedz z cytatem
o chrystusach tez slyszalam same plusy ja chcialabym obejrzec jasinum ale pewnie mnie zlinczujecie za palniecie takim tytulem, mimo to zobacze
Sob Cze 10, 2006 22:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edek
moderator
moderator


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 797
Skąd: Centrum Zarzadzania Swiatem

Post Odpowiedz z cytatem
Little Manhattan - bardzo fajny i przyjemny filmik o pierwszej milosci... oglada sie niczym hmurki na niebie w leteni popolodnie z druga osoba...
(literek brak)

_________________
Edek Z Doliny Kredek
Forum Budownictwo
My Foto
Nie Cze 11, 2006 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Daniel
moderator
moderator


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 630
Skąd: Z Dalekiego Pomorza

Post Odpowiedz z cytatem
może warto odkurzyć ten temat?? dawno tu nikt nie zaglądał...
<odkurzam>

z nowości mogę polecić "Blood Diamond", świetny dramat, cóż będe więcej pisał, recenzje są w internecie, po prostu warto!!!

_________________
Forum Budownictwo

- Zobacz mnie na GoldenLine
Czw Lut 22, 2007 17:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Włóczykij
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 23

Post Odpowiedz z cytatem
Oglądał ktoś może jakąś ciekawą mangę wartą polecenia w stylu Ghost in the shell (I, II), Appleseed itp Question
Czw Lut 22, 2007 20:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Włóczykij
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 23

Post Odpowiedz z cytatem
Co do filmów wartych polecenia ( nie są to nowości ) proponuje dwa filmy słynnego reżysera Emira Kustoricy Życie jest cudem oraz Czarny kot biały kot. Dla wszystkich mających dość amerykańskich gniotów Wink
Czw Lut 22, 2007 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edek
moderator
moderator


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 797
Skąd: Centrum Zarzadzania Swiatem

Post Odpowiedz z cytatem
Włóczykij napisał:
Oglądał ktoś może jakąś ciekawą mangę wartą polecenia w stylu Ghost in the shell (I, II), Appleseed itp Question


Animatrix, jezeli ogladales matrixa Wink
moze nie dokonca manga w 100% bo skalda sie on z paru czesci o roznej animacji, ale daje rade.

hm...z mangi... no kurcze, nie ogladam mangi, ale lubie azjatyskie kino, w szczegolnosci tworzone na sprzecie komputerowym, np Final fantasy - szczegolnie VII ujela mnie:D , Howl's Moving Castle, oraz mega wypasny film, kotrego tytulu nie jestem w stanie przypomniec sobie (opowiada o tym jak profesor tworzy biokomorki by rpodukowac czesci zamienne dla ludzi, nagle powstaje druga rasa - stworzona z tych komorek, a w miedzy czasie jest wojan maszyny -ludzie. jego syn odgrywa wazna role, nie powiem jaka:) calosc grana przez aktorow, reszta tworzona na kompie, - scenografia, bitwy itp...)

_________________
Edek Z Doliny Kredek
Forum Budownictwo
My Foto
Pią Lut 23, 2007 11:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Edek
moderator
moderator


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 797
Skąd: Centrum Zarzadzania Swiatem

Post Odpowiedz z cytatem
oj! no i polecam cala serie Hellraiser =) klasyka =)

_________________
Edek Z Doliny Kredek
Forum Budownictwo
My Foto
Pią Lut 23, 2007 11:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mss
Ziomal Nieczesany (Rexus Unchesus)


Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 207
Skąd: Mysterious Silent Space

Post Odpowiedz z cytatem
Edek napisał:
na co warto isc do kina?
na polskie kino niezalezne.
ale to trzeba poszukac co graja i gdzie. na pewno nie doswiadczysz tego klimatu w cinemacity itp.


heh ale czasem na onecie cos sie trafi Smile wlasnie obejrzalem calkiem ciekawy Very Happy film o wdziecznym tytule "Gamoń"

http://film.onet.pl/zwiastuny/0,2021138,274,1,filmy.html

to jest link do niego, trwa prawie 40 min ale uwazam ze warto...

_________________
Forum Budownictwo
Sob Mar 03, 2007 00:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daniel
moderator
moderator


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 630
Skąd: Z Dalekiego Pomorza

Post Odpowiedz z cytatem
wierzę na słowo, gdyż z braku stabilnego łącza internetowego nie mogę obejrzeć ;/

_________________
Forum Budownictwo

- Zobacz mnie na GoldenLine
Sob Mar 03, 2007 10:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
gorekm
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 91

Post Odpowiedz z cytatem
LEJDIS - ostatnio byłem ze znajomymi w kinie na tym filmie ,śmieszny bardzo prawie cała sala sie śmiała do tego fajna obsada . Choć według mnie TESTOSTERON jest zdecydowanie mocniejszy w Lejdis bebeczki klną non stop a z tego z reguły się śmialiśmy ogólnie warty obejrzenia .
I tak Faceci są górą Cool



_________________
gorek
Forum Budownictwo
Sob Lut 09, 2008 12:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sobczak
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 8
Skąd: Wieluń

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio dobrze bawiłem się na Iron Man 3, więc na tę chwilę poleciłbym ten film.

_________________
Świeżo po kursie na podnośniki samochodowe: tutaj. Polecam.
Pon Cze 10, 2013 15:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Cze 10, 2013 15:39
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Film, muzyka i grafika Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online