Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Własny biznes
Autor Wiadomość
juka
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od rodzaju działalności. Wszystko wiąże się z dużymi wydatkami na początku. własna firma to ciężki kawałek chleba i ciągłe inwestycje jeśli chcesz się utrzymać na rynku. W tej chwili inwestuję w usprawnienie działania mojego biura tka aby pracownicy byli bardziej zadowoleni. Zastanawiam się nad zakupem min. drukarki, kopiarki i faksu w jednym. Macie u siebie takie urządzenia? Znalazłam ofertę producenta Sharp, może ktoś się podzielić opiniami w tym temacie?
Pon Maj 13, 2019 09:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Maj 13, 2019 09:41
zabuzabu
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
juka napisał:
Wszystko zależy od rodzaju działalności. Wszystko wiąże się z dużymi wydatkami na początku. własna firma to ciężki kawałek chleba i ciągłe inwestycje jeśli chcesz się utrzymać na rynku. W tej chwili inwestuję w usprawnienie działania mojego biura tka aby pracownicy byli bardziej zadowoleni. Zastanawiam się nad zakupem min. drukarki, kopiarki i faksu w jednym. Macie u siebie takie urządzenia? Znalazłam ofertę producenta Sharp, może ktoś się podzielić opiniami w tym temacie?

Korzystam na co dzień z tego modelu https://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/product-details-office-print.htm?product=MXB355W ma dodatkową funkcję archiwizacji danych. Jest bardzo wydajne i tanie w eksploatacji.
Sro Maj 15, 2019 08:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opolanin
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli przewidujecie zatrudnianie pracownikow to od razu trzeba posłać ich na szkolenie. Podstawa to szkolenie BHP. Zobaczcie tę ofertę https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kurs-bhp/ Szkolenie BHP online można tak zorganizowac by nie kolidowało z czasem pracy. I jednoczesnie przeszkolić wieksza grupe osób.
Sro Cze 19, 2019 06:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onyx
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
We własnym biznesie na pewno nie można zabraknąć dobrego oprogramowania. W zależności od tego co potrzebujesz to tu sklep z oprogramowaniem na pewno znajdziesz coś dobrego. Według mnie jest to najlepsze i najtańsze zarazem rozwiązanie na rynku. Zobaczcie sami!

Wto Cze 25, 2019 11:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni

Post Odpowiedz z cytatem
Wcale nie trzeba ładować pieniędzy w sprzęt do firmy. Weźmy na przykład drukarki, czy kserokopiarki. Po co kupować te drogie urządzenia, kiedy można kilka wynająć z firmy FaxPol https://faxpol.pl/serwis-drukarek/ . Firma FaxPol zajmuje się serwisowaniem drukarek i kserokopiarek, jak i wynajmem kserokopiarek i drukarek i to za całkiem przyzwoitą cenę. Na bardzo dogodnych dla klienta warunkach. Zanim kupicie, zobaczcie ich ofertę.
Sro Cze 26, 2019 16:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli sprzedajesz produkty cyfrowe to zawsze można wdrożyć https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/sms-premium. Dużo osób w dalszym ciągu wykupuje dostęp do różnego rodzaju serwisów poprzez smsy premium. Warto to więc rozważyć.
Nie Cze 30, 2019 22:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio czytałem, że bardzo dobrym pomysłem może być biznes na wsi, jest o wiele mniejsza konkurencja, a jak dobrze będziemy wykonywać swoje usługi, to możemy poszerzać swoją działalność Smile
Sro Wrz 18, 2019 06:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja prowadzę własny biznes od kilku lat i teraz muszę przenieść pocztę i hosting gdzie indziej. Znacie firmę w której poczta e-mail nie będzie miała spamu? I będą też mieli dobrą ofertę na hosting? Polećcie coś, patrzyłem sam i zenbox ma całkiem fajne opcje też, może ich wybiorę.
Sro Wrz 18, 2019 15:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julajula
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o biznes to polecam stronę http://www.e-fotolia.pl/ można tam znaleźć bardzo dużo ciekawych artykułów Wink
Czw Paź 03, 2019 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Paź 03, 2019 13:44
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: