Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
przesyłki kurierskie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
przesyłki kurierskie
Autor Wiadomość
morela
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 3

Post przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
hejcia. mam do was pytanko dotyczące usług kurierskich. Czesto zamawiacie cos za pobraniem? Jak wyglada jakbym chciała cos wysłać za pobraniem? Czy duza jest roznica w cenie nadania wysyłki?
Pią Lip 13, 2018 22:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lip 13, 2018 22:07
solwejk
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 17 Mar 2018
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie korzystam z tej opcji, zawsze opłacam od razu paczkę online chyba, że osoba do której wysyłam paczkę sobie życzy to tak. Pobranie jest zawsze trochę droższe, trudno konkretnie powiedzieć ile bo to zależy i od firmy kurierskiej i np. od wagi i wymiarów. Ja korzystam z Sendit. Możesz sobie na ich stronie wszystko sobie sprawdzić i porównać, ponieważ do broker i ma kilku przewoźników do wyboru. Można ofertę sprawdzić każdego i najlepszą wybrać. Ja polecam, dobrze mi się z nimi współpracuje.
Pią Lip 20, 2018 11:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxxikkk
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Zasadniczo rzecz biorąc, mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik...

_________________
Serce milczy, a instynkt podpowiada mi, że powinnam się zwinąć na łóżku w kłębek i rozpłakać.
Wto Lip 24, 2018 16:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 12

Post Odpowiedz z cytatem
nie wiem jaka jest różnica cen ale powiem Ci że dla mnie na przykład wygoniej jest korzystać z takich punktów kurier franczyza , wysyłanie paczki czy odbiór jest łatwiejszy. Jak nie ma Cię w domu jest możliwość że kurier zostawi paczkę w takim punkcie i sobie go odbierzesz kiedy będziesz miała czas.
Sob Lip 28, 2018 13:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robin
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
Cena pobrania zależy od firmy kurierskiej. Zerknij sobie na: https://www.epaka.pl/, po wpisaniu gabarytów paczki wyskoczy ci cena, dzięki temu będziesz mogła porównać z inną firmą kurierską. Osobiście korzystam tylko z epaka bo jeszcze ani razu nie dostałem od nich uszkodzonej paczki
Pon Paź 15, 2018 13:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 347

Post Odpowiedz z cytatem
Widzę, że większość z Was korzysta z oferty brokerów i w sumie mnie to nie dziwi bo faktycznie są w stanie zaoferować swoim klietom dużo bardziej korzystne warunki finansowe. Na przykład bardzo dobre opinie ma https://allekurier.pl/ Smile Ktoś z was korzystał już z ich oferty?
Wto Gru 11, 2018 16:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 120

Post Odpowiedz z cytatem
Hejka, wiadomo, że są różne firmy kurierskie w polsce . Jak to wygląda cenowo? Sądzicie, że różnice pomiędzy różnymi firmami są duże? Macie z tym jakieś doświadczenia ?Wink
Czw Mar 21, 2019 16:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabakers22
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 414

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie jeśli zamierzasz wysłać paczkę kurierem, najlepiej jest skorzystać z tego typu https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/dpd brokera kurierskiego. Możesz bez problemu sprawdzić u niego koszta wysłania paczki za pośrednictwem różnych firm kurierskich i wybrać tą, któa najbardziej Ci odpowiada
Pon Kwi 29, 2019 21:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
angelakiss
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 44

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o różnego rodzaju przesyłki paletowe, to ważne jest aby korzystać z usług sprawdzonych firm. Z tego co wiem, to dużą popularnością cieszy się oferta https://aw-polska.pl/najtansze-przesylki-paletowe/ Nie tylko ze względu na jakość świadczonych usług, ale także ze względu na przystepne ceny.
Czw Paź 31, 2019 14:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sinner
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 292

Post Odpowiedz z cytatem
A tak odnośnie firm kurierskich, to zdarza się tutaj komukolwiek kupować jakieś rzeczy w sklepach zagranicznych? Jak radzicie sobie w sytuacjach, gdy interesujący Was sklep nie oferuje dostawy do Polski? Jak dla mnie warto jest korzystać z możliwości jakie daje https://www.eshopwedrop.pl. Dzięki temu nie ma problemu z zakupami w wielu europejskich krajach, czy nawet w USA.

Wink
Czw Lut 20, 2020 11:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elwis
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 15 Lut 2020
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Ja korzystam z usług integratora kurierów i mam bardzo korzystne ceny nawet za duże gabaryty
Czw Lut 20, 2020 11:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma dużej różnicy, ale ja staram się z tej opcji nie korzystać. Może dlatego, że cenię sobie każdą wydaną złotówkę. Jeśli nie muszę, nie korzystam. Jak chcesz wysłać paczkę, wyślij poprzez https://tanikurier.com/ Dobiorą Ci ofertę najtańszą, na przykład z DHL, czy DPD. POdobno w najbliższym czasie mają też podpisać umowę z InPostem. Tani Kurier Krakowska 438B 43-300 Bielsko-Biała Email: biuro@tanikurier.com Tel.: 534884774
Nie Mar 08, 2020 20:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar
Majster
Majster


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 167

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli cenisz sobie każdą złotówkę to najlepiej korzystać z usługi pośrednika. Masz na rynku wielu brokerów kurierskich. Są w stanie zaoferować często lepsze oferty niż bezpośrednio u kuriera. I nie ma problemu z lokalizacją takich przesyłek. Spokojnie możesz wysyłać w ten sposób przesyłki kurierskie do niemiec, do anglii, do innych krajów Europy, a także w całej Polsce. Pomyśl o takim rozwiązaniu, bo moim zdaniem jest to bardzo korzystne.
Czw Paź 22, 2020 10:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 636

Post Odpowiedz z cytatem
Korzystanie z kuriera jest na porządku dziennym. Polecam Wam http://www.u21.pl/czy-warto-ubezpieczyc-przesylke/ , jest to strona dzięki której dowiecie się w jakich sytuacjach warto ubezpieczyć przesyłkę.
Pon Gru 20, 2021 17:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sabakers22
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 414

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę http://aztekium.pl/online.py?tekst=3_rzeczy_o_ktorych_nalezy_pamietac_podczas_nadawania_paczki&lang=pl , gdzie dowiecie się o czym warto pamiętać podczas nadawania przesyłki. Wiele osób ma z tym problem, a jest to bardzo prosta sprawa.
Pon Mar 21, 2022 09:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Mar 21, 2022 09:52
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online