Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Rolnictwo
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Propozycje, sugestie, błedy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Rolnictwo
Autor Wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 579

Post Rolnictwo Odpowiedz z cytatem
Interesujecie się rolnictwem?
Pon Lis 26, 2018 00:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Lis 26, 2018 00:04
antek12
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 348

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie tylko się interesuję rolnictwem, ale chcę się też nim zająć zawodowo. Dużo czytam na ten temat, nawet rozmawiałem z kilkoma rolnikami. Dowiedziałem się, że warto ubiegać się o pomniejszony ZUS. Na stronie https://www.zacznij-inwestowac.pl/maly-zus-a-rolnicy/ znajdziecie informacje na temat tego, jakie kryteria trzeba spełnić - może i wy będziecie zainteresowani?
Pon Sty 28, 2019 10:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janek232
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 598

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś prowadzi rolnictwo to na pewno zainteresuje się materiał siewny .Sam z tej oferty korzystam od roku.
Pon Sie 17, 2020 16:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniecszybki
Majster
Majster


Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 170

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś szuka dobrej folii do kiszonki warto żeby spojrzał tutaj https://agrowrap.pl/folia-rolnicza-agrowrap/folia-do-sianokiszonki-500-mm/ . AgroWrap to folia do sianokiszonki 500, jest bardzo wytrzymała, chroni przed promieniowaniem UV i zapewnia najlepsze warunki do fermentacji kiszonki.
Nie Gru 13, 2020 21:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 25

Post Odpowiedz z cytatem
Nie tylko się interesuję, ale nawet jestem rolnikiem Laughing Laughing prowadzę hodowlę bydla i mogę ten biznes polecić. Wiadomo, trzeba się znać na temacie, kupić maszyny, co jakiś czas wymieniać części do dojarek , ale ja i tak bym nie zmienił zawodu. Very Happy
Pią Lut 26, 2021 14:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 120

Post Odpowiedz z cytatem
Rolnictwo to bardzo wymagające zajęcie. Trzeba mieć do tego też odpowiednia wiedzę o tym jak dbać o swoje uprawy. Warto poczytać o tym w internecie. Sprawdzcie sobie https://gazetawielicka.pl/gospodarka/jak-ulatwic-sobie-prace-na-roli-i-udoskonalic-swoje-gospodarstwo/. To bardzo ciekawy artykuł.
Pią Mar 19, 2021 09:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merkres
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 143

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za wszystkie porady, na pewno się przydadzą. Rolnictwo to wymagający biznes, praca, która jest trudna, ale i potrzebna. Działając w tym zakresie również i odpowiednie nawozy powinny was zainteresować. Tak orcal bardzo bardzo sie sprawdza przy odkwaszaniu gleb, też i ich użyźnianiu.
Nie Kwi 18, 2021 09:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 636

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam Wam stronę https://sobianek.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę wysokiej jakości worków z ekogroszkiem, materiały budowlane oraz pełne zaopatrzenie dla rolnictwa. Firma Sobianek działa na rynku od wielu lat i cieszy sie bardzo pozytywną opinią.
Pon Maj 24, 2021 08:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa5678
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 03 Sie 2021
Posty: 40

Post Re: Rolnictwo Odpowiedz z cytatem
mpire napisał:
Interesujecie się rolnictwem?

Jeśli chodzi o każdą formę działalności nawet rolnictwo ważny jest dobry marketing a zatem agencja marketingowa warszawa to dobry wybór
Sro Sie 04, 2021 08:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
witoldgomez
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że spora osób, która pochodzi z terenów wiejskich interesuje się rolnictwem. Mi najbardziej podobają się coraz to bardziej innowacyjne maszyny np. ciągnik JCB Fastrac, który w porównaniu do ursusa C-330 to niebo i ziemia! Cool Mam nadzieję, że kiedyś będe miał okazje pracować na takim sprzęcie Very Happy
Sro Sie 04, 2021 13:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk119
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 34

Post Odpowiedz z cytatem
Planuję dużą inwestycję, ale wiem, że zwróci mi się w przyszłości. Mianowicie będę budował farmę fotowoltaiczną. A w zasadzie nie ja, a firma https://www.egsystem.pl/. Ja tylko wykładam pieniądze i wskazuję teren. Oni zajmą się wszystkim od projektu, przez uzgodnienia w urzędach i zakładzie energetycznym, aż po odbiory i uruchomienie. Oczywiście zapewniają też późniejszy serwis. Myśleliście kiedyś nad takim biznesem? Moim zdaniem to świetne zabezpieczenie na przyszłość.
Pią Wrz 24, 2021 15:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 131

Post Odpowiedz z cytatem
W mojej rodzinie temat rolnictwa przewija się od pokoleń. Nasz dom rodzinny znajduję się w małej podlaskiej wsi, mamy swoje gospodarstwo, którego doglądam na zmianę z ojcem i bratem. Mimo że na co dzień mieszkam w mieście, oddalonym od domu prawie 100km, w weekend staram się być na miejscu i pomagać w pracach na roli. Jednym z moich koników na pewno są koparki oraz wszelkiego rodzaju narzędzia, które składają się na ich skomplikowany mechanizm.
Ostatnio padł nam drążek kierowniczy (rolnicy znają mój ból Very Happy) i musiałem na szybko kupić podobną część komatsu: https://serwis-kop.pl/pl/16-czesci-pasujace-do-komatsu
Wiecie, tutaj liczy się przede wszystkim czas, praca nie może nagle ustać. Od lat zaopatrujemy się w zamienniki w Serwis-Kop - mają naprawdę świetnej jakości produkty. Część wymieniona, koparka śmiga dalej, a ja wracam do swojej codziennej roboty Wink
Wto Gru 07, 2021 12:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beata
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 111

Post Odpowiedz z cytatem
Jesli chcecie się zająć rolnictwem to pewnie zainteresuje was ta oferta tu https://agropixel.pl/ Tu macie propozycję odstraszaczy dźwiękowych, które mają za zadanie odstraszać zwierzynę leśną. Jest to zabezpieczenie upraw rolnych min przed dzikammi, sarnami, jeleniami czy zającami.
Czw Gru 16, 2021 09:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merkres
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 143

Post Odpowiedz z cytatem
Różne innowacyjne urządzenia, maszyny można znaleźć dla rolnictwa i takimi polecam się zainteresować, bo nowoczesne gospodarstwo to takie, które na siebie zarabia. Po fajne porady, cenne wskazówki jak np. ceny mleka wymiana zdań na forum na 2022 rok zerknijcie na portal agrofoto.pl Dużo cennych treści Wink
Wto Sty 18, 2022 19:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar
Majster
Majster


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 167

Post Odpowiedz z cytatem
Rolnictwo to szeroki temat i nie wiąże się tylko z uprawą roślin i hodowlą zwierząt. Ważne są maszyny, które muszą być na bieżąco serwisowane. Widziałam, że części do ciągników i innych maszyn dostępne są na https://www.aldomarket.pl/ . Mają też różnego rodzaju pasze dla zwierząt czy akcesoria przemysłowe i ogrodnicze. Ceny są w porządku, więc warto mieć ich na uwadze.
Sro Kwi 27, 2022 17:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Kwi 27, 2022 17:49
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Propozycje, sugestie, błedy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online