Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jak oczyścic powietrze w swoim domu?

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jak oczyścic powietrze w swoim domu?
Autor Wiadomość
marman4
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Jak oczyścic powietrze w swoim domu? Odpowiedz z cytatem
Chciałbyś aby w Twoim domu lub mieszkaniu było nieskazitelnie czyste powietrze? Jeśli tak to idealnym rozwiązaniem będzie Ozonowanie pomieszczeń, które sprawia że powietrze się oczyszcza, a przebywanie w takim pomieszczeniu jest o wiele przyjemniejsze
Pią Cze 30, 2017 23:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Cze 30, 2017 23:04
farel
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę że najprościej zrobić to za pomocą oczyszczacza powietrza, rozważam zakup takiego urządzenia od jakiegoś czasu ale zupełnie nie mam pojęcia jaki wybrać, czym się kierować przy wyborze i najchętniej posłuchałbym rady kogoś kto już ma taki oczyszczacz
Pią Lis 17, 2017 12:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea0987
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
szkoda,że nie wystarczy otworzenie okien Sad

Pią Lis 24, 2017 11:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gandan
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej zamontować wentylację mechaniczną, ona gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza. Oczywiście w takim wypadku od razu trzeba pomyśleć o wymiennikach ciepła http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/wymienniki-ciepla , one dodatkowo pozwolą na odzysk ciepła z rekuperatora i mniejsze zużycie energii cieplnej
Wto Lis 28, 2017 00:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pomadka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepsza i chyba najtansza z tych opcji, a szczegolnie przydatna dla alergikow oraz tam,gdzie zima atakuje nas smog - sa oczyszczacze powietrza. Ale jak juz kupowac - to raczej tylko taki, ktory posiada aktywny filtr HEPA - mozna o nich poczytac u producenta: http://www.haus-luft.com/ Wg mnie warto zainwestowac w taki oczyszczacz powietrza, szczegolnie jesli ma sie male dzieci w domu.
Pon Gru 18, 2017 18:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaczka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Też zdecydowałabym się na oczyszczacz najszybciej, ozonowanie to nie to samo. A co do wyboru konkretnego sprzętu to jest sporo dobrych oczyszczaczy na rynku w różnych cenach, trzeba patrzeć na parametry. Najważniejsza wydajność i zastosowane filtry, najlepiej HEPA 13. Każdy oczyszczacz ma też oszacowaną głośność, niektóre są prawie bezgłośne, inne buczą głośniej niż lodówka. I ostatnia kwestia - recenzje. Sprzęt po parametrach może wydawać się ok, a w praktyce może nie działać aż tak dobrze jak powinien. Zajrzyjcie na stronę http://ranking-oczyszczaczy.pl/ obiektywne podejście do tematu, tak jak lubię.
Pon Sty 22, 2018 17:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onyx
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
A czy te filtry węglowe do firmy przemysłowej są Waszym zdaniem dobrym wyjściem http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtracyjne-swiecowe-filtry-weglowe/ ? Ja się właśnie bardzo poważnie nad taką możliwością zastanawiam.

Sob Maj 04, 2019 14:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivcia12
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawe rozwiązania
Pon Lip 08, 2019 09:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Warto zainwestowac w dobrej jakosci oczyszczacz powietrza, który pomoze nam w oczyszczeniu domu z zanieczyszczen. Osobiscie polecam Wam oczyszczacz powietrza , bardzo dobra i rozbudowana oferta, z ktorej sam skorzystałem .
Wto Paź 01, 2019 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dany99
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Dobry oczyszczacz powietrza powinien załatwić sprawę ale moim zdaniem ogólnie dobrze jest zainwestować w nowoczesne technologie, które w całości tworzą właśnie taki inteligentny dom. Sporo fajnych rozwiązań znajdziecie w ofercie firmy ZAMEL http://zamel.com. Jest tu dosłownie wszystko - od systemów alarmowych, poprzez sterowniki, czujniki itd. Fajne ceny, profesjonalne doradztwo ekspertów.
Czw Paź 17, 2019 09:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie w biurze ozonowanie się sprawdziło. Podobno usuwa roztocza i bakterie. Była u nas firma Airozone. W biurze jest dużo alergików, więc każdy mówi że teraz mu się lepiej oddycha.
Pią Paź 25, 2019 13:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni

Post Odpowiedz z cytatem
Słyszałam zdania wśród znajomych, że najlepszy do tego jest oczyszczacz powietrza https://maxelektro.pl/agd-male/do-domu/uzdatniacze-powietrza/ Spośród tych wszystkich urządzeń na sporą uwagę zasługuje oczyszczacz AX 40R3030W. Ma bardzo dobre opinie. Urządzenie idealne dla alergików, ale nie tylko. Przy smogu, który nas coraz częściej wita na zewnątrz, dobrze choć w domu mieć azyl z czystym powietrzem.
Czw Lis 28, 2019 18:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lis 28, 2019 18:10
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: