Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Remont łazienki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Remont łazienki
Autor Wiadomość
thomason
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 3

Post Remont łazienki Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Chciałabym wyremontować łazienkę, bo pamięta ona jeszcze czasy PRL-u, niestety niektóre elementy nadają sie już tylko do wymiany. Wymyśliłem sobie łazienkę w płytkach podobnych do cementu, dokładnie coś takiegomi chodzi po głowie:

fot. www.kwadroceramika.com/pl/produkty/plytki_lazienkowe
Podoba mi się taki industrailany charakter we wnętrzach więc remont jest dla mnie okazją by w końcu coś takiego zrobić u siebie. Mam co prawda nieco wątpliwości, bo nie kładłem jeszcze nigdy płytek, ale z tego co widać jest sporo filmików instuktażowych na Youtube. Matrwi mnie trochę kwestia, że na zdjęciu nie widzę (albo jest bardzo niewielka) fugi - czy mam rozumieć że można ułożyć płytki w ogóle bez zastosowania fugi? Chce jak najbardziej zbliżony do surowego cementu efekt i nie wiem jak to jest tak do końca. A jeśli fuga, to jakiej szerokości (jaka jest najmniejsza możliwa do zastosowania)? Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi, bo jestem troszkę "zielony" w tych kwestiach.
Sob Paź 10, 2015 13:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Paź 10, 2015 13:29
WisiaMM
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Fajna ale ja dodałabym jakiś element, który by ożywił nieco tą łazienkę może zadrukowany panel szklany. Takie coś mam na myśli www.druknaszkle.pl, efekt jest cudowny, ta twoja propozycja jest bardzo surowa a proponowany przeze mnie element trochę by tą łazienkę ożywił.
Pon Lis 23, 2015 12:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej89
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Lublin

Post Odpowiedz z cytatem
Mi się właśnie podoba taka surowość, nie dodawałbym nic więcej. Na zdjęciu widać fugi, muszą być.

_________________
Bramy segmentowe
Czw Sty 14, 2016 15:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freessoon
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Niezłe propozycje remontów dajecie, ciekawe zdjęcie. Ale ostatnio widziałam ciekawe projekty firmy Domar Development ! Prowadzą rewelacyjne inwestycje budowlane, wyposażenie wnętrz czy ogólny projekt mieszkania / domu ! Firma która stworzyła Wrocławską Galerię Wnętrz Domar a teraz wykonują http://krysztalowa2.pl/ inne rewelacyjne projekty !
Pon Sty 30, 2017 16:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
icerock
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 254

Post Odpowiedz z cytatem
Lubię styl industrialny, połączenie betonu i metalu, który daje bardzo ładny efekt wizualny. Idealnie do takich wnętrz pasują drzwi szklane białystok , a także nowoczesne ledowe oświetlenie
Pią Mar 31, 2017 09:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majka1
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Nie podoba mi się, po prostu. Daje jakiś dziwny efekt. Szklane drzwi też są lekko przereklamowane, zależy gdzie, ale dobrze wyglądają głównie na filmach, niestety.

_____________
Najlepszy program do rozliczania PIT-u?
Tylko na podatnik.info!

_________________
Bieganie
Czw Kwi 06, 2017 00:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byniek
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Łazienka z takim kamieniem wygląda naprawdę pięknie! Całość robi fajne wrażenie, jednak nie jest to najtańsze rozwiązanie niestety Hrm

_________________
http://bynio.pl/
Pon Kwi 10, 2017 18:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
respurk
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Mi z kolei bardzo podoba się motyw drewna w łazienkach - super rzecz.

_________________
Mieszkania w Złotowie
Wto Kwi 11, 2017 18:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert Porta
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Witam. Łazienka powinna cechować się przede wszystkim wysoką estetyką oraz komfortem użytkowania. Powinna również zapewniać odpowiednią prywatność, dlatego niezwykle istotną kwestią jest dobór drzwi. Zapraszamy na naszego bloga, gdzie wyjaśniamy jak wybrać idealne drzwi do łazienki https://www.porta.com.pl/blog/post-35-wybierz-idealne-drzwi-do-twojej-lazienki.html oraz przedstawiamy najnowsze kolekcje, zarówno do wnętrza klasycznego, jak i nowoczesnego https://www.porta.com.pl/blog/post-109-nowe-produkty-porta-sprawdz-nasze-nowosci.html . Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem na blogporta.pl.
Pozdrawiam Ekspert Porta
Pon Maj 08, 2017 14:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soka
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Łazienka idealna, bardzo lubię nowoczesny styl. Polecam zakupić tutaj świeczki zapchowe odnośnik do sklepu. Idealnie tworzą atmosferę przy kąpieli
Czw Maj 25, 2017 17:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bukier
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 18

Post Odpowiedz z cytatem
Mi się bardzo podobają te dzisiejsze aranżacje łazienek . Lubię kiedy odchodzi się już od klasycznych kafli, a łączy na przykład drewno z kamieniem i rezygnuje z zamkniętych kabin prysznicowych by zostawić otwartą przestrzeń.
Wto Maj 30, 2017 10:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksik
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 95

Post Odpowiedz z cytatem
Muszę przyznać, że również takie aranżacje mi się podobają, warto też skorzystać z nowoczesnej armatury łazienkowej, bardzo fajne elementy można zamówić w sklepie internetowym http://catido.pl/. W połączeniu z ciekawym wykończeniem ścian będzie na pewno się fajnie prezentować.
Pon Cze 19, 2017 07:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majka1
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli potrzebujesz pieniędzy, to nie kombinuj. Zerknij koniecznie na https://www.credy24.pl/pozyczki-dla-zadluzonych/ - tutaj masz zdecydowanie najlepsze i najsensowniejsze aktualnie oferty z sieci. Dobry kredyt musi być przede wszystkim tani. To jest absolutnie najważniejsze.

_________________
Bieganie
Wto Lip 25, 2017 10:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marman4
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 75

Post Odpowiedz z cytatem
A ja mam całkiem nietypowy pomysł na aranżacje łazienki. Jak sądzicie czy cos takiego jak fototapety 3d z jakimś na przykład morskim motywem będzie dobrym rozwiązaniem? Wydaje mi się to być całkiem ciekawe, a jak wy uważacie?
Sob Lip 29, 2017 15:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juhut
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
w takiej łazience czasami możemy coś ładnego wykombinować/kupić. Mnie ostatnio bardzo sie podobają takie wazony szklane Bardzo ładnie się komponują Very Happy
Pon Lip 31, 2017 11:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Lip 31, 2017 11:17
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online