Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Propozycja regulaminu

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Propozycje, sugestie, błedy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Propozycja regulaminu
Autor Wiadomość
Newse
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 15

Post Propozycja regulaminu Odpowiedz z cytatem
Regulamin Forum

1. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki korzystania z forum dyskusyjnego udostępnianego na stronie (zwanym dalej: Forum).
2. Forum dyskusyjne jest usługą świadczoną drogą elektroniczną przez Admina.
3. Forumumożliwia Użytkownikom bezpłatne zamieszczanie swojej opinii na określony temat oraz poznawanie i komentowanie wypowiedzi innych osób.
4. Każdy odwiedzający stronę Forum może zapoznać się ze zgromadzonymi tam wypowiedziami (określanymi dalej jako Wpisy).
5. Publikowanie własnych Wpisów i zakładanie nowych wątków (czyli rozpoczynanie dyskusji na określony temat) wymaga wcześniejszej rejestracji i zalogowania się na Forumzgodnie z zasadami określonymi w punktach 7-9 regulaminu.
6. Każdy korzystający z usługi Forum (dalej: Użytkownik) zobowiązany jest do przestrzegania zasad niniejszego regulaminu oraz netykiety.
7. Do rejestracji niezbędne jest podanie nazwy Użytkownika, hasła i działającego adresu elektronicznego oraz akceptacja niniejszego regulaminu. Nazwę użytkownika może stanowić dowolnie wybrany przez niego pseudonim.
8. Rejestracja następuje w momencie potwierdzenia prawidłowego działania podanego przez Użytkownika adresu elektronicznego.
9. Nazwa Użytkownika stanowi jego identyfikator (login), który wraz z hasłem umożliwiają Użytkownikowi zalogowanie się.
10. Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Admin nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść Wpisów zamieszczanych przez uczestników na Forum.
11. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści:
sprzecznych z prawem, sprzecznych z dobrymi obyczajami (w szczególności obraźliwych, wulgarnych),
propagujących piractwo (zwierających odnośniki do stron z nielegalnymi plikami, nielegalnym oprogramowaniem itp.), naruszających prawa innych osób (w szczególności nawołujących do pogardy, dyskryminacji rasowych i obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nienawiści i przemocy w jakiejkolwiek formie, lub treści, które takie czyny usprawiedliwiają lub gloryfikują, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność lub inne dobra osobiste), naruszających zasady współżycia społecznego, będących atakiem personalnym na innych uczestników Forum (odnoszących się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.), powszechnie uznanych za naganne,
stanowiących przekaz reklamowy, wiadomości przesyłanych łańcuszkowo.
12. W celu utrzymania porządku i przejrzystości Forum jego uczestnicy zobowiązani są do:
nieduplikowania postów, tematów i Wątków, nadawania nowym wątkom krótkich, rzeczowych i przejrzystych tytułów, odzwierciedlających ich zawartość, nieużywania wielkich liter w tytułach wątków (chyba, że z zasad pisowni wynika inaczej), umiarkowanego korzystania ze znaków specjalnych i środków graficznych, w tym emotikonów i powiększonej czcionki, przestrzeganie ogólnie przyjętej kultury języka i zasad pisowni.
13. Admin zastrzega sobie prawo do redagowania i/lub usuwania wpisów zawierających treści, o których mowa w punkcie 11.
14. Moderatorzy czuwają nad przebiegiem dyskusji. Mają prawo usuwać wpisy sprzeczne z niniejszym regulaminem, a także przenosić wątki pomiędzy poszczególnymi częściami forum.
15. Użytkownik może zgłosić naruszenie zasad regulaminu lub netykiety poprzez poinformowanie Moderatora.
16. Adres IP, z którego został wysłany każdy Wpis jest notowany w celu kontrolowania przestrzegania zasad zawartych w niniejszym regulaminie i netykiecie.
17. Admin ma prawo blokowania dostępu do Forum Użytkownikom dopuszczających się naruszeń niniejszego regulaminu.
18. Admin może przekazać uprawnionym organom pozostające w jego posiadaniu dane uczestników Forum naruszające postanowienia pkt 11 niniejszego Regulaminu.
19. Admin dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.
20. Admin zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Forum z treści serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.
21. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Admin zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

_________________
Blog parkieciarza, Blog parkiety, panele
Wto Wrz 04, 2012 09:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ReklamaWto Wrz 04, 2012 09:11
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Propozycje, sugestie, błedy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online