Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Oświetlenie do salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Oświetlenie do salonu
Autor Wiadomość
ferajna
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 81

Post Odpowiedz z cytatem
To wszystko zależy też co Ci się podoba i jak chciałabyś żeby Twój dom czy mieszkanie było urządzone a przede wszystkim oświetlone. Jeśli szukasz ciekawych inspiracji to wydaje mi się, że warto jest tutaj zerknąć na propozycje od https://www.lighting.philips.pl/consumer/inteligentne-oswietlenie-domu-mieszkania/inteligentne-zarowki .
Sro Lis 25, 2020 17:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lis 25, 2020 17:50
alabastr1
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 658

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno do salonu lampę znajdziesz na stronie sklepu sklep z oświetleniem Każdy znajdzie tutaj coś co będzie pasowało do jego wnętrza mieszkania bo jest tutaj szeroka gama produktów w różnych stylach wzorach i kolorach. Sprawdźcie koniecznie.
Czw Lip 15, 2021 10:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
budowlaniecszybki
Majster
Majster


Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 170

Post Odpowiedz z cytatem
Wybór sterowania oświetleniem jest równie ważny, moduły Ospel https://www.ospel.pl/ można dopasować nawet do bardzo eleganckiego wnętrza salonu. Dodatkowo moduł taki jak ściemniacze, będzie odpowiedzialny za stworzenie odpowiedniego nastroju zgodnie z potrzebami.
Sro Lip 28, 2021 22:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikornel275
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w całym mieszkaniu postawiłam na oświetlenie w suficie mam tylko jedną lampę wiszącą w salonie. To dobre rozwiązanie.

_________________
https://stevemadden.pl/collections/whats-new-damskie
Czw Lip 29, 2021 07:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk119
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 34

Post Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim dobrze jest kupić lampy, które będą pasowały do wnętrza. Moim zdaniem każde pomieszczenie wymaga innego oświetlenia. Nawet jeżeli mamy mieszkanie utrzymane w jednym stylu, to inną lampę można powiesić w sypialni, a zupełnie inną w salonie. Często można znaleźć lampy od jednego producenta, które są utrzymane w jednym stylu, mimo, że nie są takie same. W sieci jest taki fajny sklep https://oswietlenie-sklep.pl/ w którym można znaleźć oświetlenie do każdego wnętrza. Bardzo lubię tam zaglądać, choćby po to, żeby wiedzieć, co jest na czasie.
Pią Wrz 24, 2021 15:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carmen
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 429

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chodzi o mnie to raczej postawić na firmę Lamp Design . Moja koleżanka tam niedawno kupiła do swojego domu lampy i jest bardzo zadowolona. To co je wyróżnia to świetne wykonanie , ale i również niesamowity design. Także takie lampy nie tylko będą pełnić funkcję użyteczną, ale i również dekoracyjną. Sami zresztą zobaczcie...
Wto Wrz 28, 2021 13:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 409

Post Odpowiedz z cytatem
A kto z was przykładowo ma doświadczenie z firmą Kolory Światła ? Czy może ktoś z was tam kupował dla siebie lampę? Czy jesteście zadowoleni z zakupu? Czy faktycznie warto tam dokonać zakupu lampy? Co możecie o tym sklepie coś więcej powiedzieć? Czy to prawda, że mają lampy marek: Azzardo, Labra, Shilo, Orlicki Design, Spotline, Zuma Line, Markslojd, SU-MA, Nextec, Redlux i innych?
Wto Gru 28, 2021 18:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 73

Post Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z was ma w swoim domu neony? Jako ozdoba świetlna? Mi się to bardzo podoba. Zastanawiam się czy sobie tego nie zamieć. W biurze wyglądało by to mega.


_____________________________
neony
Pon Sty 17, 2022 08:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazimierz
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 326

Post Odpowiedz z cytatem
Przyznam szczerze, że ostatnio zastanawiałam się, na jakie lampy postawić w swoim salonie. Nie ukrywam, że bardzo spodobało mi się oświetlenie w sklepie elampy.pl i chyba zdecyduje się tam na jakieś małe zamówienie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek zamawialiście coś stamtąd. Chętnie poznam wasze opinie
Sro Sty 19, 2022 16:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robis32
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 218

Post Odpowiedz z cytatem
Odnośnie wyboru pięknych, dobrze wykonanych i oczywiście funkcjonalnych propozycji w zakresie kinkietów do swojego wnętrza to mogę jak najbardziej polecić Wam, żebyście także wzięli pod uwagę ofertę https://eplafoniera.pl/collections/kinkiety-glamour gdzie będziecie mogli znaleźć różnorodne propozycje kinkietów również w wydaniu Glamour, które !%@&#ą się modnym wydaniem. No i oczywiście my zdecydowaliśmy się na piękne Feiss (Diamond). Pozdrawiam serdecznie i udanych zakupów zyczę!
Czw Maj 19, 2022 12:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daviden
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 947

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajne, ciekawe porady tutaj napisaliście odnośnie oświetlenia.
Poczytałem takie artykuły jak ten http://www.16ptd.pl/jaka-lampe-do-salonu-wybrac/ i powoli wiem czym sugerować się przy wyborze lampy do salonu. Chodzi mi głównie o fajny klimat, cena to sprawa drugorzędna.
Pon Maj 23, 2022 17:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carmen
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 429

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też rozglądałam się za lampami i znalazłam przykładowo firmę https://iluve.com/lampy-stolowe , która według mnie ma ciekawą ofertę. Tam można znaleźć różnorodne lampy i w całkiem niezłych cenach. Sporo też można wyłapać niezłych promocji, także nieźle...
Pon Lip 18, 2022 16:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marikaq
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 10 Paź 2022
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
ciekawy temat! tego właśnie szukałam. Pozdrawiam
________
dieta pudełkowa Białystok
Pon Paź 10, 2022 13:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Paź 10, 2022 13:50
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online