Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ogrzewanie pompy ciepła - VARME
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Ogrzewanie pompy ciepła - VARME
Autor Wiadomość
GrzegorzH5
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 12 Paź 2020
Posty: 42

Post Ogrzewanie pompy ciepła - VARME Odpowiedz z cytatem
Witajcie Smile Potrzebuję informacji, czy ktoś z Was zna polską firmę Varme, która specjalizuje się w pompach ciepła? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem ze względu na większe oszczędności w rachunkach i bardziej ekologicznym podejściu. Do tej pory myślałam właśnie o pompach polskiej marki Varme o typie monobloku, które możecie znaleźć http://varme.tech/, gdzie !%@&#ą się ogromną wydajnością i przede wszystkim oszczędnymi rozwiązaniami.
Wto Lip 27, 2021 09:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lip 27, 2021 09:37
AnetaG
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 22 Gru 2020
Posty: 28

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad odpowiednią pompą ciepła do swojego domu to polecam polską markę Varme. Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Sama pompa ciepła polskiej marki Varme jest w pełni innowacyjnym i bezpiecznym urządzeniem.
Czw Lip 29, 2021 10:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PiterP
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli potrzebujecie dobrej pompy ciepła to skorzystajcie z oferty firmy Toshiba HVAC - https://toshiba-hvac.pl/. Jest to znany producent wysokiej jakości pomp ciepła i innych nowoczesnych urządzeń (np. rekuperatorów, klimatyzatorów). My mamy ich pompę z serii Estia. Jest to pompa typ powietrze-woda, bardzo wydajna, wykonana z wysokiej jakości materiałów i podzespołów. Spełnia wszystkie nasze oczekiwania - co do ekonomicznego i ekologicznego ogrzewanie domu.
Wto Gru 07, 2021 06:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farel
Majster
Majster


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 179

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli o mnie chodzi to też od dawna planowałem zmienić sposób ogrzewania domu na bardziej eko, jednak nie wszystkie rodzaje ogrzewania dało się w moim przypadku zamontować więc zdecydowałem się na najbardziej korzystną w moim przypadku pompę ciepła shizen. Przekonał mnie fakt że to rozwiązanie które zimą ogrzewa a latem schładza dom bez instalacji dodatkowych urządzeń
Czw Lut 03, 2022 12:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 353

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o pompy ciepła, to podjęcie decyzji wcale nie jest takie proste jakby moglo się wydawać. Zróbcie sobie reserach, porównajcie kilka ofert aby móc wybrać tę najlepszą. Od siebie polecam https://passive-instal.pl/pompy-ciepla/ - firma bardzo profesjonalna, spełniająca potrzeby klientów.
Czw Kwi 28, 2022 05:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kołek22
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 293

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o takie urządzenia to pompa ciepła i rekuperacja powinna być według mnie marki Stiebel Eltron bo działają na rynku od wielu lat i gwarantują jakość jak i dobrą cenę. Dzięki nim masz pewność że wybrałeś to co najlepsze i niezawodne.
Pon Wrz 05, 2022 18:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabakers22
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 414

Post Odpowiedz z cytatem
Koniecznie zobaczcie na stronę pompy ciepła Gdańsk to oferta firmy która zajmuje się ich montażem. Myślę, że warto poznać ich ofertę bo mają duże doświadczenie w tej branży. Jeśli ktoś myślał o takiej instalacji w swoim domu to koniecznie poznajcie oferty tej firmy.
Nie Wrz 25, 2022 14:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Denver
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 25 Wrz 2022
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
To jest przecież doskonałe rozwiązanie
Nie Wrz 25, 2022 16:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cysia97
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 55

Post Odpowiedz z cytatem
Pompy kawitacyjne do ogrzewania domu to bardzo dobry, ekologiczny sposób najnowszej generacji. Jednak sam proces kawitacji może być szkodliwy, dlatego też uważam, że warto zapoznać się tematem nieco bliżej. W ciekawy i zrozumiały sposób opisane jest tutaj https://www.dambat.pl/blog/co-to-jest-kawitacja-i-jak-jej-zapobiegac . Zachęcam do odwiedzenia ich strony.


Ostatnio zmieniony przez Cysia97 dnia Sro Paź 05, 2022 09:52, w całości zmieniany 1 raz
Pon Paź 03, 2022 12:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej78
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 27 Wrz 2022
Posty: 2

Post ogrzewanie Odpowiedz z cytatem
Ja widziałem fajny artykuł o ogrzewaniu podłogowym na https://jabler.pl/
Niby inne rozwiązanie ale warto przeczytać Very Happy
Pon Paź 03, 2022 13:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ibuu
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 62

Post Odpowiedz z cytatem
Spytaj u jakiegoś wykonawcy, który oferuje pompy ciepła. W sieci można ich łatwo znaleźć. https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produkty-rozwiazania/energia_odnawialna/pompy_ciepla.html
Pią Paź 28, 2022 17:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sinner
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 298

Post Odpowiedz z cytatem
Są sprawdzone firmy takie jak Fonko, które zajmują się dystrybucją wysokiej jakości pompami ciepła. Dzięki nim można zapewnić sobie odpowiedni komfort we własnym domu.
Czw Gru 22, 2022 09:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daviden
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 931

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co tutaj opisaliście to oferta https://eksol.pl/pompy-ciepla-otwock/ faktycznie jest warta uwagi. Od dawna zastanawiam się nad inwestycją w tego rodzaju urządzenia i chyba w tym roku w końcu się zdecyduję. Pytanie co ile czasu trzeba serwisować pompy ciepła i czy są to urządzenia wadliwe?
Wto Sty 17, 2023 09:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerzy1306
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 01 Mar 2022
Posty: 52

Post Odpowiedz z cytatem
Również posiadam pompę ciepła w Bydgoszczy u siebie w domu. Jestem bardzo z niej zadowolony i nie miałem z nią żadnych problemów.
Czw Sty 19, 2023 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anija
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 79

Post Odpowiedz z cytatem
ja jestem zupełnie zielona w tym temacie a budujemy dom i chcemy tego typu rozwiązania, korzystnie z odnawialnych źródeł energii itd. Czy pompa ciepła woda powietrze to będzie dobry wybór? wiem, ze są różne rodzaje i zastanawiam się nad tym, na który postawić Smile
Czw Maj 25, 2023 12:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Maj 25, 2023 12:14
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online