Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Budowa domu
Autor Wiadomość
daviden
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 939

Post Odpowiedz z cytatem
My też jesteśmy w fazie zbierania, a raczej w fazie przeglądania ofert na kredyty hipoteczne Olsztyn. Są też strony takie jak https://kredytolsztyn.com/ gdzie doradcy kredytowi analizują dostępne oferty i pomagają wybrać ten najlepszy tylko teraz tez chce zapytac o porównywarki kredytów online co z nimi? Są wiarygodne?
Nie Cze 21, 2020 13:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Cze 21, 2020 13:36
sabakers22
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 414

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie już po budowie domu i wykonaniu wszystkich niezbędnych instalacji warto jest dowiedzieć się jak wykonać próbę szczelności instalacji wodnej i taką próbę przeprowadzić, aby mieć absolutną pewność, że wszystko jest w porządku
Sro Cze 24, 2020 08:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BorysB
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 4
Skąd: Białystok

Post Odpowiedz z cytatem
Dla osób budujących lub mających zamiar się budować mam tylko jedną radę mądrze wybierajcie firmy z którymi będziecie współpracować.
Pią Cze 26, 2020 07:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
irha
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 132

Post Odpowiedz z cytatem
Budowa domu to jedno ale prawdziwym wyzwaniem jest to by ten dom potem wykończyć Smile gdybyście szukali designerskich i stylowych mebli robionych na zamówienie to polecam te z George Azzar Smile super jakość, niewygórowane ceny, błyskawiczna dostawa i aż 100 lat gwranacji Smile
Wto Cze 30, 2020 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Gdzie wybieraliście projekt domu? Ja znalazłam w internecie pracownię architektoniczną MG Projekt, która posiada w swej ofercie interesujące mnie projekty małych domów https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-malych-domow , projekty mają wiele pozytywnych ocen. Sama pracownia działa już na rynku ponad 20 lat. Myślę, że u nich będzie bezpiecznie zamówić projekt, bezpiecznie i tanio, bo widziałam u nich wiele promocji na projekty.
Czw Paź 15, 2020 14:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dekradom
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Radom

Post Odpowiedz z cytatem
Czasami prace budowlane a raczej wykończeniowe skutecznie hamowane są przez nadmierną wilgoć i wolno schnące ściany i posadzki. W takich przypadkach warto skorzystać z firm oferujących osuszanie budynków. W Białymstoku taką firmą jest Centrum Osuszania.
Wto Paź 20, 2020 08:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlos90
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 298

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też powoli zaczynam myśleć o budowie i wszystko planować, tak żeby miało to ręce i nogi. Zastanawiam się właśnie, czy nie zrezygnować z tradycyjnych wykopków na rzecz przewierty sterowane Sporo czytałem na ten temat. Takie przewierty są między innymi dużo bardziej precyzyjne.
Sob Gru 05, 2020 11:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdap
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 57

Post Odpowiedz z cytatem
A podobają Wam się domy, których elewacja wykonana jest z cegły na ścianę? Znacie może sprawdzonego producenta tego typu materiału?
Wto Gru 15, 2020 09:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IgnacyK
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 12 Paź 2020
Posty: 25

Post Odpowiedz z cytatem
Budowa domu wiążę się z wieloma formalnościami, którymi należy spełnić Rolling Eyes My przed rozpoczęciem budowy wykonaliśmy specjalny certyfikat energetyczny z pomocą https://www.efektywniej.pl/certyfikaty-swiadectwa-energetyczne. Pomogli nam opracować charakterystykę energetyczną przy składaniu wszystkich dokumentów o pozwolenie na budowę Smile
Wto Gru 22, 2020 13:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 409

Post Odpowiedz z cytatem
Też planuje się budować i tak zastanawiam się teraz nad projektem. Czy lepiej postawić na coś gotowego, czy może projekt indywidualny domu będzie lepszą opcją. Z tego co dowiedziałam się to firma https://www.homekoncept.com.pl/jaki-projekt-domu-wybrac-gotowy-czy-indywidualny/ ma ciekawe w tym zakresie oferty. Także myślę, że się do nich zgłoszę.
Pią Kwi 16, 2021 20:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimaja
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ahh, dużo pracy Was czeka Smile
-
https://www.zdrowycatering.pl/tani-catering-dietetyczny/warszawa/
Wto Kwi 27, 2021 13:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cedrik
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 148

Post Płyty elewacyjne Odpowiedz z cytatem
Dla zainteresowanych podrzucam oryginalny pomysł na elewację - płyty elewacyjne. Kronosfera oferuje całą gamę kolekcji i tekstur zaprojektowanych według najnowszych trendów. Gdyby ktoś chciał zobaczyć jak prezentują się na domu, polecam zajrzeć do ich zakładki z inspiracjami.
Nie Sie 01, 2021 18:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyczko22
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 306

Post Odpowiedz z cytatem
Jak budujesz dom to musisz stawiać na jakość jeśli chcesz uniknąć remontów co kilak lat. Jeśli chodzi o okna i drzwi to stawiaj na https://www.drutex.pl/ który ma najlepsze produkty wykonane z PVC, drewna lub aluminium. To tylko część ich oferty więc przejrzyj witrynę.
Pon Sie 02, 2021 19:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniecszybki
Majster
Majster


Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 170

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie dobrze jest też pomyśleć o OZE, na stronie https://ekofachowcy.pl/ , porównamy sobie ceny i kompetencje specjalistów z naszej okolicy. Ważne żeby instalacja zwróciła się w miarę szybko i była niezawodna, jak wszędzie technologia tanieje i staje się coraz bardziej dostępna.
Sob Sie 07, 2021 22:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa5678
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 03 Sie 2021
Posty: 40

Post Re: Budowa domu Odpowiedz z cytatem
Myślę, że w każdym budynku podstawa to wylewka wykonana z wysokiej jakości materiału.
Polecam Ci zatem sprawdzone źródło wylewki mixokretem
Sro Sie 11, 2021 17:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sie 11, 2021 17:56
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online