Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Gruz

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Kupię/Sprzedam/Zamienię Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Gruz
Autor Wiadomość
victoria
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 79

Post Gruz Odpowiedz z cytatem
Witam. Czy orientujecie się co najbardziej opłaca się zrobić z niepotrzebnym gruzem? Może Wywóz gruzu Kraków? Dajcie znać Smile
Pon Gru 02, 2019 16:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Gru 02, 2019 16:40
Elwis
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 15 Lut 2020
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie są ceny na rynku obecnie za duży kontener?
Sob Lut 15, 2020 15:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 399

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chcecie pozbyć się gruzu i wszelkich odpadów z waszej działki to możecie skorzystać z usługi http://kontenernagruz.eu - oni wszystkim się zajmą. Dostarczą wam kontener o odpowiedniej wielkości, która pomieści gruz, nadmiar ziemi, odpady budowlane etc. Nie musicie się już takim tematem martwić...
Nie Maj 10, 2020 21:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlos90
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 298

Post Odpowiedz z cytatem
Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy, która zajmuje się wywożeniem odpadów. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa świętokrzyskiego, to polecam wam sprawdzić: Wynajem kontenera na gruz Ostrowiec Wielokrotnie miałem okazję korzystać z ich usług i nigdy nie byłem zawiedziony. Kontakt z firmą też na duży plus.
Pią Paź 09, 2020 06:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 347

Post Odpowiedz z cytatem
Tej firmy akurat nie znam ale z tego co się orientuję to bardzo dobre kontenery oferuje firma Remondis Starachowice i to właśnie do nich, polecam wam się zgłosić. Jak będziecie mieć jakieś pytania, wątpliwości, to na pewno wam doradzą.
Wto Gru 08, 2020 08:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daviden
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 914

Post Odpowiedz z cytatem
Piszecie o tych działkach budowlanych to mogę Wam polecić rownież firmę https://moeko.pl/kupimy-dzialki-3/ która skupuje tego typu grunty także jeżeli macie dużo ziemi którą planujecie sprzedać to zachęcam do sprawdzania szczegółowej oferty na ich stronie internetowej. Pozdrawiam.
Pon Kwi 11, 2022 16:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kołek22
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 293

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wywóz gruzu to takie usługi masz w ofercie tej firmy https://avio-star.pl/maszyny-budowlane/ która ma także wynajem maszyn cz usługi wyburzeniowe. Znają się jak nikt na swojej pracy więc zapewnią ci najlepszą obsługę. Idealny partner na budowy.
Sro Wrz 21, 2022 18:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio rozpoczęłam poszukiwania firmy, która mogłaby pomóc mi w wywozie gruzu po przeprowadzonym remoncie. Zainteresowała mnie oferta GruzCity https://www.gruzcity.pl/big-bag-na-gruz/, która specjalizuje się w wywozie odpadów budowlanych przy pomocy worków big bag. To wydaje się ekologicznym i wygodnym rozwiązaniem, ale chciałabym przeczytać Wasze opinie na ten temat. Co o tym myślicie? Czy korzystanie z takiej metody jest efektywne?
Pią Lut 02, 2024 18:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lut 02, 2024 18:48
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Kupię/Sprzedam/Zamienię Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online