Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Meble hotelowe

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Meble hotelowe
Autor Wiadomość
Edek12
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 3

Post Meble hotelowe Odpowiedz z cytatem
Polecam wam sklep Faber oferujący najwyższej jakości meble hotelowe w niskiej cenie. Firma godna uwagi.
Czw Paź 24, 2013 14:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Paź 24, 2013 14:46
TomaszZ
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
A ja polecam stronę http://www.zwiadowca.pl/ - świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują wyposażenia do swojego hotelu czy restauracji za dobrą cenę. Portal oferuje możliwość wysyłania darmowych zapytań, na które odpowiadają najlepsze firmy. Baza tych ostatnich jest ogromna, także mamy pewność iż otrzymamy bardzo dobre oferty dopasowane do naszych potrzeb. Polecam sprawdzić.
Pon Maj 09, 2016 17:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pryszka
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chcecie odremontować hotel po kosztach, to ja mam na przykład pomysł na odnowienie łazienki http://domifikacje.pl/better-home/malowanie-plytek-z-wyprawa-na-ryby-w-tle/ Nie trzeba wymieniać wszystkich płytek, można je po prostu pomalować. Pomyślelibyście, że tak można?
Czw Gru 29, 2016 11:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 579

Post Odpowiedz z cytatem
DEL


Ostatnio zmieniony przez mpire dnia Wto Sty 30, 2018 18:20, w całości zmieniany 1 raz
Pią Sty 26, 2018 13:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pomadka
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 54

Post Odpowiedz z cytatem
W hotelu na pewno trzeba zadbac o dobry i spojny wystroj calego wnetrza. Jednak hotel to nie tylko pokoje dla gosci, czy jadalnia - ale takze inne pomieszczenia. Bardzo wazna jest recepcja - to tutaj goscie wchodzacy do budynku widza jak sie calosc prezentuje. Meble recepcyjne powinny byc komfortowe oraz solidnie wykonane. Tutaj: http://www.mikomaxsmartoffice.pl/produkty/meble-recepcyjne mozna znalezc przykladowe aranzacje recepcji oraz zlozyc zamowienie na takie, czy inne meble do recepcji.
Nie Sty 28, 2018 20:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 94

Post Odpowiedz z cytatem
Hotel to bardzo duża inwestycja i ogromna odpowiedzialność. Zwłaszcza, przy dużej ilości pokoi, warto sobie pewne rzeczy ułatwić, jak na przykład przygotowywanie śniadań. DO takich zadań, jak krojenie wędlin czy serów, idealnie nada się krajalnica ma-ga. Nie wyobrażam sobie kroić ręcznie setek plasterków tych produktów...
Czw Maj 17, 2018 09:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kabix179
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 19

Post Odpowiedz z cytatem
Niedawno byłam kilka dni w Poznaniu i poszukiwałam porządnego, atrakcyjnego i eksluzywnego noclegu. Przyjaciółka poleciła Andersia Hotel i muszę poświadczyć, że się nie rozczarowałam ich ofertą. Fantastyczny zespół pracowników, miejsce na poziomie a w dodatku wyjątkowo smakowite jedzenie. Polecam osobom, które poszukują noclegu w Poznaniu. Faktycznie warto było.
Pią Sie 24, 2018 10:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kabix179
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 19

Post Odpowiedz z cytatem
Niedawno byłam kilka dni w Poznaniu i poszukiwałam dobrego, interesującego oraz popularnego noclegu. Koleżanka poleciła Andersia Hotel i chcę potwierdzić, że się nie rozczarowałam ich usługami. Fantastyczny zespół pracowników, super lokalizacja i w dodatku nadzwyczaj smaczne posiłki. Rekomenduję osobom, które poszukują noclegu w Poznaniu. Naprawdę było super.
Sro Wrz 26, 2018 14:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 347

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wszystkie meble mam już kupione dzięki waszym radom. Niemniej jednak potrzebuję jeszcze wyposażyć te pokoje w tekstylia hotelowe, czyli wszelkiego rodzaju ręczniki, pościele itd. Moglibyście mi coś polecić?
Pon Lis 19, 2018 20:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robin
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
Takie meble hotelowe na pewno nie należą do najtańszych? Może warto pomyśleć o wzięciu ich na raty, na przykład przez platformaratalna.pl. Takie raty są rozłożone w wygodny sposób i całkowita kwota nie jest tak przerażająca dla naszego portfela;)
Sro Gru 05, 2018 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar
Majster
Majster


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 167

Post Odpowiedz z cytatem
Meble hotelowe muszą być estetyczne i trwałe. No i funkcjonalne. W jednym hotelu lepszym rozwiązaniem będą takie http://martimeble.pl/23-lozka-pietrowe-metalowe łóżka piętrowe, w innym łoża z baldachimem. Ostateczny wybór trzeba dobrze przemyśleć, ale wybór takich mebli jest ogromny i zawsze się coś znajdzie.
Pią Mar 01, 2019 10:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 579

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj https://vimine.pl/meble-na-taras te meble tarasowe nadadzą się fajnie moim zdaniem do hotelu też. Mam te mebel u siebie na tarasie już ponad rok czasu i powiem wam że zamówił bym je ponownie. Są solidne, stylowe, wygodne. A były też na promocji dużej więc opłaciło się je kupić.
Pon Sie 12, 2019 15:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pukla123
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 120

Post Odpowiedz z cytatem
jak coś to solidne meble hotelowe ma ten producent www.wyposazenie-hotelowe.pl 
Bardzo duży wybór, nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania, wszystko zaaranżowane z gustem. Ceny bardzo konkurencyjne
Wto Lip 21, 2020 21:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniecszybki
Majster
Majster


Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 170

Post Odpowiedz z cytatem
W hotelu warto również pomyśleć o aranżacji miejsca na saunę. Jak do tego podejść odpowiednio doradzi dobry producent saun firma Sauna SC https://saunasc.pl/producent-saun/ . Znacznie ma dosłownie wszystko od miejsca, przez materiał z jakiego wykonana będzie sauna aż po dokładność montażu. To dobry pomysł na bardziej atrakcyjną ofertę hotelu czy pensjonatu.
Pon Paź 19, 2020 22:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 276

Post Odpowiedz z cytatem
To bardzo ważna kwestia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co konkretnie mogłoby sprawdzić się w kontekście Waszego obiektu. Dzisiaj standardem są już chociażby materiały dźwiękochłonne więc powinno być to dla Was dobrym wyznacznikiem. Warto mieć to na uwadze, bo to bardzo ważna rzecz.
Pon Sty 25, 2021 08:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Sty 25, 2021 08:56
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online