Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Dobry adwokat
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Dobry adwokat
Autor Wiadomość
majka1
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 39

Post Dobry adwokat Odpowiedz z cytatem
Cześć!

Chciałabym serdecznie polecić najlepszego w Szczecinie adwokata, a mianowicie panią Monikę Stokowską! Po raz kolejny wyciągnęła mnie z trudnej sytuacji i jestem jej niezwykle wdzięczna Smile Serdecznie zapraszam -> adwokat rozwody szczecin

_________________
Bieganie
Pon Mar 27, 2017 22:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Mar 27, 2017 22:34
icerock
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 254

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście wiele zależy od rejonu, ale ja pomimo, że jestem spoza mozowieckiego to i tak moją sprawę prowadził warszawski adwokat rozwodowy Tomasz Giziński . Słyszałam o nim tyle dobrego, że bardzo mi zależało na współpracy właśnie z nim
Nie Kwi 30, 2017 21:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 94

Post Odpowiedz z cytatem
Mój znajomy miał bardzo trudną sytuację. Wyjechał do pracy zagranicą, żeby zarobić na całą swoją rodzinę i spłacić kredyt jak najszybciej, a w tym czasie jego żona znalazła sobie inną miłość i zaczęły się problemy. Kumpel miał utrudniony kontakt z dziećmi, jego żona była niesłowna. Na szczęście trafił na dobra kancelarię, której porady okazały się bezcenne. Po jakimś czasie udało się wszystko poukładać. Już teraz była żona moja kolegi nie może sobie robić czego chce.
Pon Mar 12, 2018 10:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bernwald3
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 47

Post Odpowiedz z cytatem
Chcecie pozbyć się auta ale nie wiecie jak to szybko zrobić? Jeśli tak to polecam wejść na http://skup-samochodow24h.pl/ i zapoznać się z ofertą tej firmy. Uważam, że nie jedną osobę zainteresuje właśnie ten skup, ponieważ pieniądze otrzymujesz od razu do ręki po sprzedaniu auta.
Wto Mar 20, 2018 09:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinka
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 138

Post Odpowiedz z cytatem
Naszej firmie bardzo pomogła ta kancelaria https://kancelaria-szip.pl/ wygrać spór z fiskusem więc uważam że są naprawdę świetni i doskonale się znają na prawie skarbowym ale też na prawie pracy, handlowym, ubezpieczeniowym itp
Pią Lip 20, 2018 17:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś szuka dobrego specjalisty, który pomoże mu w sprawie rozwodowej i podziale majątku, polecam zerknąć tu http://kancelarialexa.pl/ . Naprawdę świetni specjaliści z wiedzą, doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Mają na swoim koncie sporo wygranych spraw więc chyba o czymś musi to świadczyć.
Sob Lut 16, 2019 12:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kara-ol
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
A w okolicach Rzeszowa jakiego adwokata możecie polecić? Może http://www.kancelaria-rzeszow.com/.. Znacie?
Sro Mar 06, 2019 09:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Witam.
Ja bardzo często korzystam z usług pośredników, którzy znajdą dla nas najlepszą usługę. Szczególnie korzystam ze strony https://localmarket.no/pl , mają tam bardzo dobrych pośredników, którzy pomogą nam znaleźć interesującą nas usługę.
Pon Cze 17, 2019 09:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Studi
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 01 Mar 2019
Posty: 64

Post Odpowiedz z cytatem
Adwokatem godnym polecenia jest Paweł Odolecki , prowadzi kancelarię w Ełku -http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Przyjmuje sprawy z całego kraju. Jego specjalizacja to prawo cywilne (w tym oczywiście sprawy o odszkodowanie), prawo rodzinne (rozwody, separacja, alimenty), i prawo karne. Prowadzi zarówno proste, "codzienne" sprawy, jak i te skomplikowane, długotrwałe. Ma doświadczenie i wiedzę, potrzebną do kompleksowej pomocy klientowi. Jego kancelaria współpracuje z notariuszem, doradcą podatkowym, komornikami sądowymi a nawet biurem detektywistycznym.
Pon Mar 16, 2020 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farel
Majster
Majster


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 179

Post Odpowiedz z cytatem
W uzyskaniu godziwego odszkodowania może pomóc poznanska kancelaria eventum. Każdą sprawę traktują indywidualnie, jako jedyną w swoim rodzaju co sprawia że klienci uzyskują należne odszkodowania często nawet wyższe niż się spodziewali.
Czw Kwi 30, 2020 13:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majauyad
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 27

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o adwokata to możesz sprawdzić ich https://gm-adwokaci.pl/. Z mojego doświadczenia robią oni dobrą robotę.
Sro Lip 01, 2020 12:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fenixfan
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 2
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja szukając adwokata najpierw sprawdzałem opinie w sieci i dzięki temu uniknąłem późniejszych nieprzyjemności.



__________________
Pomoc frankowiczom
Wto Lip 07, 2020 09:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aria
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 30

Post Odpowiedz z cytatem
Świetnym specjalistą od negocjacji i wszelkich umów biznesowych jest mecenas Piotr Kłodzińskki. To bardzo polecany radca prawny z Warszawy.
Pon Lip 20, 2020 11:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterkowicz1
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 05 Gru 2020
Posty: 128
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić kancelarię adwokacką, która pomogła mojej znajomej w upadłości jej spółki. Sprawa dotyczyła dużej kwoty pieniędzy, którą miała uregulować ale z racji dotychczasowej pandemii, która nam wszystkim towarzyszy, udało się to obejść oczywiście zgodnie z literą prawa. Także sprawdzona ekipa !! Cool
Sro Sty 27, 2021 18:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba221
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 15 Sie 2020
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na przykład kilka tygodni temu skorzystałem z kancelarii prawniczej 30-lecie dentons .Z tej kancelarii naprawdę korzysta bardzo dużo osób.
Pon Lut 08, 2021 06:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Lut 08, 2021 06:56
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online