Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Materac dla dziecka

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Materac dla dziecka
Autor Wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 583

Post Materac dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Potrzebuję kupić materac dla mojego syna, szukam czegoś solidnego i wygodnego, coś takiego widziałem w sklepie http://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy-antyalergic-covers-model-ml1/ i wpadło mi w oko, co myślicie? Posiada pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie i pokrowiec z powłoką niepozwalającą na osiedlanie się bakterii roztoczy i grzybów na jego powierzchni. Jak dla mnie idealny, co myślicie?
Nie Sie 26, 2018 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Sie 26, 2018 17:41
patryk55401
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Wybór dobrego materacu dla dziecka zawsze jest bardzo trudne według mnie. Tak mi się wydaje.

_________________
Księgarnia językowa anchor Matura Focus 2 A2+/B1 Ćwiczenia (Również do Wersji Wieloletniej)
Wto Wrz 04, 2018 07:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Wybierając materac dla niemowlaka skupcie się najpierw na przeczytaniu tych cennych wskazówek https://www.zdrowykregoslup.pl/materac-dzieciecy-jak-dobrac-materac-by-zadbac-o-zdrowie-i-bezpieczenstwo-niemowlaka/ Osobiście postawiłabym na wybór materaca nawierzchniowego, który może być zastosowany jako wierzchnia warstwa kanapy czy sofy. Bardzo wygodne. Poczytajcie, artykuł jest ciekawy.
Pon Cze 01, 2020 12:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
salim
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 01 Maj 2020
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie to ja ciągle nocuję na zbyt miękkim materacu, przez co po prostu miewam problemy ze snem i ze wstaniem na rano. Faktem jest co prawda, że tutaj zawiniłam sama, bo nie sprawdziłam, jaki materac będzie najlepszy przy problemach z kręgami. Jednak teraz naprawiam błąd i można po prostu mi sugerować, który materac kokosowy będzie najlepszy. O tym właśnie myślę.
Wto Lis 24, 2020 16:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milinka
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 03 Sty 2021
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
Jak szuka ktoś zdrowego i wygodnego materaca dla dzieciaka polecam Fiki miki. Solidne, bezpieczne i wygodne materace mają w ofercie. My już u nich 2 materac kupowaliśmy, tym razem Odeo + dla starszego dziecka. Lepiej wybrac nie mogliśmy, i nadaje się też dla alergika
Nie Sty 03, 2021 19:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Linolen
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Słyszałem, że im twardszy materac, tym zdrowszy. Wiadomo, nie ma co przesadzać, ale wydaje mi się, że zbyt miękki tylko pozornie jest dobry. U młodego dziecka kręgosłup z reguły nie szwankuje, ale w przyszłości może być różnie...

_________________
Pozdrawiam z Bielan Wrocławskich
Sro Sty 13, 2021 11:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merkres
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 143

Post Odpowiedz z cytatem
Nie trzeba tu jakiegoś wielkiego łóżka, materaca oczywiście. Myślę, że Materace 80x200 to będzie idealna opcja. Nie wiem czy macie już materace kupione, no ale jeśli nie to postawcie na coś twardszego, na pewno będzie to dobre dla kręgosłupa.
Wto Sie 10, 2021 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 10, 2021 16:12
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online