Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Regały

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Regały
Autor Wiadomość
heniutek
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Regały Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie, czy uważacie, że regał magazynowy cena może zwalić z nóg? Jak najlepiej podejść do tematu, żeby za bardzo kieszeń się nie opróżniła? a możecie znacie firmy, które będą miały ciekawą ofertę?
Sro Lut 28, 2018 11:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lut 28, 2018 11:15
icerock
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz kupić tanie i porządne regały metalowe to przejdź się do castoramy. Wybór jest dość spory, zobacz sobie https://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/przechowywanie/regaly.html , jest kilka rozmiarów z dużym udźwigiem
Pią Maj 11, 2018 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaczka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
A to jakiś nowy magazyn? my właśnie budujemy własny z pomocą firmy Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego, podejrzewam, że za jakiś miesiąc i ja się zainteresuje skąd wziąć solidne regały. Bo hala powstaje błyskawicznie, z murami nie poszłoby tak łatwo jak z konstrukcją stalową. A będzie równie funkcjonalna.
Pon Maj 21, 2018 09:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlie
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Ja znam jedną taką firmę - SinLog. Współpracowałem z nimi już kilka razy i zawsze byłem bardzo zadowolony z efektów ich działań. Ich oferta jest naprawdę szeroka i na pierwszy rzut oka widać, że to fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Zadzwoń do nich, na pewno Ci pomogą.
Czw Lip 19, 2018 07:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelakiss
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za wszystkie rady! Na pewno wezmę je pod uwagę Smile Powiedzcie mi jeszcze tylko co z kwestią urządzeń do takiego magazynu? Co warto kupić? Myślicie, że terminal Zebra MC67 cena to dobry wybór?
Czw Paź 11, 2018 08:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stanislaw55
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Regałów magazynowych jest pełno, zarówno online jak i stacjonarnie w sklepach. Ceny też są różne, ale też często są promocje.
Czw Paź 11, 2018 10:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Keila
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że cena może z nóg zwalić Smile Dlatego warto porównywać ceny, liczyć i kalkulować. Te dobre jakościowo nie zawsze muszą oznaczać drogie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy ART - BUD, mają szeroki wybór wyposażenia magazynów[url] https://www.artbud.pl/pl/c/Szafy-stalowe/1464[/url].
Wto Paź 30, 2018 19:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bob51
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem w trakcie poszukiwania regałów do piwnicy, znalazłem bardzo ciekawą ofertę tutaj http://www.e-regaly.pl/ i muszę przyznać że naprawdę bardzo mi sie spodobała. Jest tutaj akurat taki rodzaj regałów jaki jest mi potrzebny do urzytkowania w piwnicy, konfitury na podłodze stać nie powinny.
Pon Lis 05, 2018 13:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
victoria
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
W tym momencie rynek oferuje nam tak szeroki wybór terminali mobilnych , że faktycznie może się pogubić. Musisz dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Może warto skontaktować się ze sklepem i poprosić o konkretną radę Wink
Pią Lis 30, 2018 13:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peach
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro już o magazynach mowa, to komu najlepiej zlecić budowę takiej dużej hali magazynowej dla firmy? Jak sądzicie? Widziałam ostatnio całkiem atrakcyjną ofertę firmy Depenbrock Polska z Komornik pod poznaniem na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal. Jak sądzicie, warto im zaufać? Jakie jeszcze inne firmy moglibyście zaproponować?
Czw Mar 21, 2019 16:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Majster
Majster

Post Odpowiedz z cytatem
Może zamiast budować lepiej wynająć? Są przecież firmy, które urządzają magazyny, wyposażają je w regały magazynowe http://regalit.pl/ , czy też potrzebny sprzęt i wynajmują je. Nie trzeba budować, ładować kasy na urządzanie. Myślę, że na początku działalności, dopóki nie zbierzemy jakiejś większej kwoty nie powinniśmy ładować się w taki duże inwestycje. No chyba, że się będziecie upierać, to pamiętajcie, że regały kupować powinniście porządne, bo mają wystarczyć na długie lata.
Sob Cze 01, 2019 18:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opolanin
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobra moim zdaniem jest ta oferta https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Regaly metalowe o różnych parametrach, które mozna dopasować do swoich potrzeb. Proste w montażu. A przesylka nic nas nie kosztuje. Warto sprawdzić tę ofertę.
Nie Sie 18, 2019 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robis32
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Sprawdź sobie jak znajdziesz chwilę jeszcze ofertę sklepu meblowego Edinos w którym znajdziesz m.in reagły słupek https://www.edinos.pl/regaly-slupek w którym znajdziesz wiele propozycji pięknych mebli do swojego mieszkania, czy domu. Podczas remontu to większość nowych mebli jednk znaleźliśmy u nich. Mają wspólnie przygotowaną ofertę, więc można wyposazyć mieszkanie w stylu klasycznym, nowoczesnym, industrialnym itd.
Wto Gru 03, 2019 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sinner
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
W takim miejscu przydatne są również pojemniki magazynowe, więc jeśli zależy wam na tym, by magazyn był ergonomiczny i by praca na nim była łatwa i wydajna to moim zdaniem warto postawić między innymi na takie wlaśnie rzeczy.
Sro Mar 25, 2020 07:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Mar 25, 2020 07:14
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: