Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Panele fotowoltaiczne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Panele fotowoltaiczne
Autor Wiadomość
silosik19
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 1

Post Panele fotowoltaiczne Odpowiedz z cytatem
Firma Siliton.pl pojawił się na rynku od 2017 roku. Nasze firmowe motto to Energia z natury. Oferujemy Państwu pewność wykonania rewelacyjnej instalacji paneli słonecznej. Montujemy nasze instalacje na terytorium całej Polski. Co ważne projektujemy zarówno instalacje standardowe jak i unikalne. Jeżeli szukasz firmy składającej się z grupy inżynierów absolutnie skontaktuj się z nami Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i wybitne umiejętności naszych inżynierów. Wznieś swoją źródło prawdziwej energii w domu. Zbuduj z nami nowy świat! Znajdź nas na www.siliton.pl
Wto Lip 31, 2018 13:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lip 31, 2018 13:46
jacidam
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 122

Post Odpowiedz z cytatem
Oj jakoś trochę nieskładnie napisane?
Pon Sie 06, 2018 10:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katmandu
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 19

Post Odpowiedz z cytatem
Fotowoltaika świetnie wpisuje się w bardzo popularny trend dotyczący ekologicznego życia. Odnawialna energia może świetnie uzupełniać konwencjonalne rozwiązania. Czytałam nawet, że dobry elektryk może przeprowadzić pomiary elektryczne które sprawdzą wydajność tego typu urządzeń.
Nie Sie 12, 2018 18:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivcia12
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o fotowoltaikę to ja się zastanawiam nad modułami fotowoltaicznymi, które są samoodśnieżające


Ostatnio zmieniony przez olivcia12 dnia Pią Cze 07, 2019 11:48, w całości zmieniany 3 razy
Czw Gru 20, 2018 10:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
visci1
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
[quote="olivcia12"]Jeżeli chodzi o fotowoltaikę to ja się zastanawiam nad modułami fotowoltaicznymi, które są samoodśnieżające

Są super. U mnie w domu sprawdzają się ok
Pią Kwi 26, 2019 09:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Słyszeliście o monitoringu instalacji fotowoltaicznej https://www.hewalex.pl/porady-i-wiedza/fotowoltaika/monitoring-instalacji-fotowoltaicznej.html ? Firma Hewalex, która zajmuje się sprzedażą energii ze słońca sprzedaj również system Opti-Ener, który to pozwala użytkownikowi na pełną kontrolę nad tym, co się dzieje z energią w jego domu. Na stronie jest to bardzo dokładnie pokazane. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą inwestować w fotowoltaikę. No i generalnie chwała Wam za to, że jesteście ekologiczni.
Nie Sie 18, 2019 17:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna1993
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 94

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne to polecam firmę http://soltechenergy.pl/ Ta firma zakładała mi panele z których jestem bardzo zadowolona. Mają świetne ceny oraz jakosć.
Czw Wrz 12, 2019 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Witam.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest fotowoltaika dla firm, dzięki której możemy znacznie obniżyć koszty generowane przez zużycie prąd u np. na naszej hali. Firma Suncrew bardzo dobrze zna się na tych sprawach i zajmuje się tym na obszarze całej Polski - Polecam!
Sro Wrz 18, 2019 06:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 120

Post Re: Panele fotowoltaiczne Odpowiedz z cytatem
silosik19 napisał:
Firma Siliton.pl pojawił się na rynku od 2017 roku. Nasze firmowe motto to Energia z natury. Oferujemy Państwu pewność wykonania rewelacyjnej instalacji paneli słonecznej. Montujemy nasze instalacje na terytorium całej Polski. Co ważne projektujemy zarówno instalacje standardowe jak i unikalne. Jeżeli szukasz firmy składającej się z grupy inżynierów absolutnie skontaktuj się z nami Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i wybitne umiejętności naszych inżynierów. Wznieś swoją źródło prawdziwej energii w domu. Zbuduj z nami nowy świat! Znajdź nas na www.siliton.pl



polecam tutaj zajrzeć https://www.elsun.eu Ta firma to wiodący dystrybutor paneli monokrystalicznych w Polsce. Koleżanka u siebie je zamontowała i bardzo jest z nich zadowolona, my także jesteśmy w trakcie zamawiania bo mają teraz promocje. Takie panele słoneczne to fajna sprawa
Sob Sty 11, 2020 19:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: SIERADZ

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem ciekawa jak się sprawdza takie rozwiązanie w praktyce.

_________________
http://www.ranking-foteliki.pl/
Wto Sty 14, 2020 10:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dany99
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 11

Post Odpowiedz z cytatem
natka sprawdzają się bez zarzurzutu! Mam takie instalacje u siebie na działce od zeszłej wiosny, więc to juz prawie rok. Przez chwile nawet nie żałowałem tej inwestycji, ona już się zwraca Smile Jesli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam firmę Eko Prime. Kompleksowa oferta z profesjonalnym doradztwem, konkurencyjne ceny. sprawny montaż i ewentualny serwis ( choć nigdy nie było potrzeby by korzystać).
Pią Sty 31, 2020 00:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 24

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie baterie słoneczne dla domu warto kupić. Jakby nie było jest to ogromna oszczędność na przyszłość. No i na pewno jest to ekologiczne rozwiązanie, bo w ten sposób można zmniejszyć emisję szkodliwego dwutlenku węgla.
Pon Mar 16, 2020 23:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carmen
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 426

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem firma http://dolata-electric.pl/uslugi-elektryczne/ wykonuje wszelakie instalacje elektryczne, również zajmuje się fotowoltaiką. Warto się do nich zgłosić, ponieważ wszystko odbywa się u nich z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.
Czw Lip 30, 2020 17:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamson
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 18

Post Odpowiedz z cytatem
Przy produkcji takich paneli fotowoltaicznych potrzeba z pewnością odpowiedniego oprogramowania do zarządzania produkcją, tak aby produkcja przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

_________________
https://portalwiedzy.streamsoft.pl/poradnik-przedsiebiorcy/jak-zalozyc-firme/
Sro Sie 12, 2020 10:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciswald
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 29 Cze 2020
Posty: 20

Post Odpowiedz z cytatem
Co do oprogramowania, lepiej się w polskie pchać czy coś z zagranicy (pewnie z chin) zakupić?
Wto Sie 25, 2020 08:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 25, 2020 08:49
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online