Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Sushi restauracja

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Sushi restauracja
Autor Wiadomość
muroh
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 09 Lis 2019
Posty: 1

Post Sushi restauracja Odpowiedz z cytatem
Hej, jakie są Wasze ulubione smaki? Często chodzicie do restauracji? Jaki typ lokalu preferujecie? Ja od jakiegoś czasu polubiłam sushi i za każdym razem jak jestem w jakimś nowym mieście to wybieram się właśnie na ten przysmak. Niedawno byłam w Warszawie i w restauracji Garo Sushi zjadłam najsmaczniejsze sushi w swoim życiu. Lokal ciepły i przyjemny dla oka.
Pon Gru 16, 2019 10:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Gru 16, 2019 10:19
patryk119
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 34

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o sushi to się nie orientuję niestety gdzie jest najlepsze ale za to najlepsze steki jadłem w https://thewinnerspub.pl/sport/ Jedyne takie miejsce We wrocławiu gdzie zjecie steka naprawdę dobrej jakości. Lokal dysponuje wysokiej jakości mięsem polecam
Pon Paź 12, 2020 11:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laura
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 38

Post Odpowiedz z cytatem
Każdy tam ma jakieś swoje ulubione dania. A że my z reguły bardziej wolimy takie tradycyjne dania to i szukamy takiej właśnie restauracji. I tak też między innymi odkryłam Restaurację Akademia w Warszawie. Muszę powiedzieć, że jest to bardzo wyjątkowe miejsce i to pod każdym względem. Bo tutaj można zjeść pyszny tradycyjny obiad czy też szybki lunch. Także na pewno wrócę tam jeszcze nie raz.
Wto Gru 07, 2021 09:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 73

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam wam rnajlepsza restauracja białystok to miejsce gdzie można dobrze i smacznie znieść. To piękne miejsce w centrum miasta. Warto się tam wybrać z rodzinką czy ze znajomymi.
Pią Kwi 01, 2022 15:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irha
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
Też lubię sushi i kuchnię japońską Smile jeśli chodzi o dobrą restaurację we Wrocławiu to koniecznie wybierzcie się do https://sushicorner.pl/. Rozbudowana karta dań, miła obsługa, rozsądne ceny. Można zjeść na miejscu lub zamówić dania z dostawą do domu czy biura.
Pią Cze 02, 2023 17:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Cze 02, 2023 17:08
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online