Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jak zaaranżować wnętrze mieszkania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jak zaaranżować wnętrze mieszkania?
Autor Wiadomość
budyn98
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Wnętrze byłoby niczym, gdyby nie fantastycznie dobrane dodatki! Ja się w takowe zaopatruję w sklepiehttps://dajar.pl/ i dzięki temu mam znakomite, zindywidualizowane mieszkanie!
Wto Lip 02, 2019 08:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 02, 2019 08:03
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Odpowiedz z cytatem
A jak macie zaaranżowane pokoje dzienne? Bo szukam teraz mebli do swojego, muszą być nowoczesne, stylowe, coś polecicie? Szukałem trochę w sieci i znalazłem taką https://www.gama-sklep.com.pl/Porady/show/nowoczesne-pokoje-dzienne-342 aranżację, prawda że ładna? Takie meble sprawdził by się u mnie fajnie więc raczej zdecyduję się na ich zakup. Producent ma dobre opinie.
Pon Lip 08, 2019 14:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robis32
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
I czy już udało Wam się wykończyć wnętrze Waszego domu? Jeśli jeszcze szukacie porad to polecam koniecznie zwrócić uwagę na portal https://dkhome.pl na którym jest sporo interesujących propozycji w tym zakresie i rzeczywiście można sporo zaoszczędzić sobie wydatków, ale i błędów które bardzo często przy wykończeniu wypadają. Polecam i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów i dacie nam znać jak się udało oraz jak to dokładnie wygląda Smile
Czw Sie 08, 2019 21:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamaj
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Kuchnia na pewno też musi być odpowiednio zaprojektowana i meble kuchenne można zamówić link. Firma będzie w stanie szybko je wykonać, bo mają już doświadczenie w wykonywaniu różnych projektów. Dobre wykorzystanie powierzchni jest dla mnie bardzo ważne.
Pon Paź 28, 2019 22:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Paź 28, 2019 22:24
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: