Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Karma dla psa

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Karma dla psa
Autor Wiadomość
Tripek
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Karma dla psa Odpowiedz z cytatem
Witam, czy są na tym forum posiadacze psów ? Chciałbym dowiedzieć się od Was czym karmicie swoich pupili ? Zastanawiam się właśnie nad wyborem jakiejś suchej karmy dla mojego pieska. Co możecie powiedzieć np. na temat produktów marki Acana - https://www.naszezoo.pl/pl/c/Acana/75 ? Słyszałem, że jest to dość popularna i znana w branży firma. A może doradzicie mi jakichś innych producentów ?
Pon Maj 07, 2018 10:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Maj 07, 2018 10:54
dany99
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
ja kupuje karmy tylko w sklepach zoologicznych.
Wto Paź 08, 2019 13:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irha
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
a ja od jakiegoś czasu kupuje karmy tylko i wyłącznie w gabinecie weterynaryjnym Smile podaję mojemu psy karmy barf original, które są sprzedawane w formie zamrożonego granulatu i wymagają specjalnego przechowywania. Zalet stosowania takiej diety barfowej jest co niemiara - lepsze samopoczucie, więcej energii i znaczna poprawa stanu zdrowia.
Wto Paź 08, 2019 14:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni

Post Odpowiedz z cytatem
Karmę dla psa kupuję w sklepie zoologicznym https://zooapteka.pl/kategoria-produktu/dla-psa/karma/ Zdarza mi się tu również kupić witaminy dla psa, które to zwykle kupuję w niższej cenie. W domu mam dwa psy i to dużych ras. Staram się zadbać o ich stawy. W przypadku starszego psa, już 12-latka ciężko dobrać dla niego odpowiedni lek. Pies pochodzi z pseudo hodowli, gdzie nie dbano, by psy były zdrowe i karmione odpowiednio.
Pią Paź 11, 2019 13:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melissa
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
oo irha możemy sobie przybić 5 tkę bo ja też kupuje te karmy z Primexu Smile Fajna sprawa, super skład i działanie. Ja zawsze robię większe zapasy, kupiłam nawet większą chłodziarko-zamrażalkę by mieć gdzie je przetrzymywać Smile
Sro Paź 16, 2019 16:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farel
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem

Nie Paź 20, 2019 21:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farel
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję karmę w internecie Jest to reico w której zawartość mięsa w karmie odpowiada proporcjom takim jakim żywiły by się zwierzęta w naturze i zawiera wyłącznie naturalne charakterystyczne dla diety zwierząt składniki bez żadnej chemii.
Nie Paź 20, 2019 21:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anija
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Witajcie w klubie irha i danny Smile ja też od mniej więcej pół roku podaje te karmy barf original i uważam, że nie mają sobie równych. Najlepsza jakość, dobra cena. To bardzo odżywcza i pełnowartościowa dieta.
Sro Paź 23, 2019 12:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melissa
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Coraz częściej trafiam na wzmianki na temat diety barfowej i przyznam, że temat wydaje mi się coraz bardziej interesujący. Wy piszecie o tych karmach https://barf.pl/ ? Musze podpytać mojego weta co o tym sądzi bo w ostatnim czasie zauważyłam u mojej Nuśki znaczny spadek energii a i jakoś tak obecna karma przestała jej chyba smakować ( podaje suche)
Wto Lis 05, 2019 08:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lis 05, 2019 08:16
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: