Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
pożyczka dla firm

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
pożyczka dla firm
Autor Wiadomość
kamil321
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post pożyczka dla firm Odpowiedz z cytatem
Ostatnio przeprowadziłam siędo Kołobrzegu, ponieważ rozpoczęłam działąlność. Po porostu moja mała własna firma. Jak na ambitną osobę przystało, chciałabym aby rozwijała się w szybkim tempie. Do tego jednak potrzebuje troche pieniążków, a co za tym idzie wziąć kredyt. Ostatnio spotkałam starego dobrego znajomego, który bardzo dobrze zorientowany jest na rynku kredytowym. Polecił mi bardzo serdecznie ofertę pożyczka online Minimum formalności to najbardziej mnie zachęciło, obok oczywiscie krótkiego czasu realizacji. Czy ktoś skorzystał z ich oferty? Równie pozytywnie nastawiony jest do niej ?
Wto Paź 03, 2017 10:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Paź 03, 2017 10:00
emillato
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobra firma polecam każdemu.
Sob Paź 14, 2017 12:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frey
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Pytałbym jednak w banku. W raiffeisen można dostać kredyt obrotowy z gwarancja bgk. Kredyt mona spłacać nawet przez 7 lat a wszystkie formalności załatwia się w banku,
Pią Gru 08, 2017 20:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ightdir
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśłi chodzi o taką pożyczkę to również sią właśnie nad nią zastanawiam. Interesuje mnie tego typu usługa http://www.zut.zgora.pl/produkcja-form-wtryskowych/ i chciałbym się zorientować gdzie będzie najlepiej wziąć kredyt na taki cel. Możecie mi coś podpowiedzieć?
Pon Gru 11, 2017 14:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krysiek
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie pożyczka to już ostateczność. Myślę, że już lepiej pomyśleć nad pozyskaniem finansów z innych źródeł. Jest ich przecież wiele: inwestorzy, rynek publiczny, Towarzystwa funduszy inwestycyjnych... Jeśli sami nie jesteście w stanie sobie z tym poradzić, dobrze jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w pozyskiwaniu kapitału. Jedną z bardziej doświadczonych i skutecznych jest Blue Oak Advisory. Jeśli jesteście zainteresowani - tu klik.
Wto Sty 16, 2018 21:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety, banki niechętnie udzielają pożyczek przedsiębiorcom. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaciągnąć pożyczkę prywatną. Jednym z portali, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki prywatnej jest https://wygodnepozyczki.pl/ - może warto byłoby z niej skorzystać?
Czw Lip 12, 2018 14:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kabix179
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem dobrą opcjąjest chwilówka, która będzie tania i szybka. Taka tania pożyczka jest dostępna w wielu firma na polskim rynku. Ja osobiście polecam usługi Kredytok. Nie mam do nich najmnijeszych zastrzeżeń.
Pią Lip 20, 2018 07:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxxikkk
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Warto poszukać info na ten temat w Internecie. Moim zdaniem to może być bardzo dobre rozwiązanie Wink

Wto Lip 24, 2018 16:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
Też uważam, że kredyt dla firm to wygodne rozwiązanie. Takie dodatkowe pieniądze mogą pomóc rozkręcić działalność. I inwestycja w kredyt szybko się zwróci. Takie kredyty firmowe są teraz bardzo popularne i z tego co się orientuję, to można je nawet uzyskać online.
Sro Paź 31, 2018 08:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olya
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli w grę wchodzi większa kwota, to kredyt jak najbardziej. Ale jeśli kwota nie jest za duża i nie mam czasu czekać na decyzje banku, to wygodniej wziąć szybką pożyczkę gotówkową. Tutaj https://kokos.pl/ na decyzję o przyznaniu takiej pożyczki czeka się kilka minut. Jak mówią - czas to pieniądz więc rozsądniej wziąć pieniądze w ten sposób.
Sro Sty 09, 2019 12:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosiekaga
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Sprawdź działalność pożyczkową PFR http://www.pfr-podkarpackie.pl/oferta/dzialalnosc-pozyczkowa.html . Ten fundusz pomógł mi ze startem mojej cukierni i jest bardzo zadowolona.
Wto Sty 15, 2019 15:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
A myślałaś o kredycie obrotowym? Jest to kredyt dla małych przedsiębiorstw lub średnich, przeznaczony na finansowanie bieżących potrzeb firmy. Jeżeli zależy Ci na modernizacji mozesz zerknac tutaj https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm/kredyt-obrotowy-dla-firm/ . Myślę, że coś dla siebie znajdziesz.
Czw Sty 24, 2019 18:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amandaa1
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
zosiekaga napisał:
Sprawdź działalność pożyczkową PFR http://www.pfr-podkarpackie.pl/oferta/dzialalnosc-pozyczkowa.html . Ten fundusz pomógł mi ze startem mojej cukierni i jest bardzo zadowolona.

U mnie też okazało się to najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko uratowałam swój sklep odzieżowy, ale też udało mi się go powiększyć.
Pią Mar 29, 2019 10:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wisia
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni

Post Odpowiedz z cytatem
Czytałam dziś ciekawy artykuł o mitach w temacie parabanków https://ofinansach24.pl/parabanki-mierza-sie-z-mitami-na-swoj-temat/ Myślę, że powinno Was to zainteresować, skoro korzystacie z kredytów chwilówek i pożyczek. Bądźmy świadomi, świadomie wybierajmy z kim chcemy współpracować, od kogo chcemy pożyczać. Ogolnie fajny blog, poczytajcie.
Pon Kwi 08, 2019 17:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nwkagnieszka
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Kredyt na rozkręcenie działalności to świetny pomysł, ale niestety wcale nie jest łatwo go dostać. W końcu bank nie ma pewności, czy firma będzie przynosić dochody i kredytobiorca będzie wypłacalny. Świetnym rozwiązaniem jest tutaj kontakt z pośrednikiem kredytowym. Wspomnę o jednym, z którym miałam do czynienia i któremu ufam - https://bydgoszcz.habzafinanse.com.pl/ - są po prostu bardzo solidni i skuteczni.
Sro Paź 23, 2019 09:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Paź 23, 2019 09:08
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: