Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jak oczyścic powietrze w swoim domu?

Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jak oczyścic powietrze w swoim domu?
Autor Wiadomość
marman4
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Jak oczyścic powietrze w swoim domu? Odpowiedz z cytatem
Chciałbyś aby w Twoim domu lub mieszkaniu było nieskazitelnie czyste powietrze? Jeśli tak to idealnym rozwiązaniem będzie Ozonowanie pomieszczeń, które sprawia że powietrze się oczyszcza, a przebywanie w takim pomieszczeniu jest o wiele przyjemniejsze
Pią Cze 30, 2017 23:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Cze 30, 2017 23:04
farel
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę że najprościej zrobić to za pomocą oczyszczacza powietrza, rozważam zakup takiego urządzenia od jakiegoś czasu ale zupełnie nie mam pojęcia jaki wybrać, czym się kierować przy wyborze i najchętniej posłuchałbym rady kogoś kto już ma taki oczyszczacz
Pią Lis 17, 2017 12:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea0987
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
szkoda,że nie wystarczy otworzenie okien Sad

Pią Lis 24, 2017 11:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gandan
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej zamontować wentylację mechaniczną, ona gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza. Oczywiście w takim wypadku od razu trzeba pomyśleć o wymiennikach ciepła http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/wymienniki-ciepla , one dodatkowo pozwolą na odzysk ciepła z rekuperatora i mniejsze zużycie energii cieplnej
Wto Lis 28, 2017 00:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pomadka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepsza i chyba najtansza z tych opcji, a szczegolnie przydatna dla alergikow oraz tam,gdzie zima atakuje nas smog - sa oczyszczacze powietrza. Ale jak juz kupowac - to raczej tylko taki, ktory posiada aktywny filtr HEPA - mozna o nich poczytac u producenta: http://www.haus-luft.com/ Wg mnie warto zainwestowac w taki oczyszczacz powietrza, szczegolnie jesli ma sie male dzieci w domu.
Pon Gru 18, 2017 18:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaczka
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Też zdecydowałabym się na oczyszczacz najszybciej, ozonowanie to nie to samo. A co do wyboru konkretnego sprzętu to jest sporo dobrych oczyszczaczy na rynku w różnych cenach, trzeba patrzeć na parametry. Najważniejsza wydajność i zastosowane filtry, najlepiej HEPA 13. Każdy oczyszczacz ma też oszacowaną głośność, niektóre są prawie bezgłośne, inne buczą głośniej niż lodówka. I ostatnia kwestia - recenzje. Sprzęt po parametrach może wydawać się ok, a w praktyce może nie działać aż tak dobrze jak powinien. Zajrzyjcie na stronę http://ranking-oczyszczaczy.pl/ obiektywne podejście do tematu, tak jak lubię.
Pon Sty 22, 2018 17:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onyx
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
A czy te filtry węglowe do firmy przemysłowej są Waszym zdaniem dobrym wyjściem http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtracyjne-swiecowe-filtry-weglowe/ ? Ja się właśnie bardzo poważnie nad taką możliwością zastanawiam.

Sob Maj 04, 2019 14:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivcia12
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawe rozwiązania
Pon Lip 08, 2019 09:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
Taczkowy
Taczkowy

Post Odpowiedz z cytatem
Warto zainwestowac w dobrej jakosci oczyszczacz powietrza, który pomoze nam w oczyszczeniu domu z zanieczyszczen. Osobiscie polecam Wam oczyszczacz powietrza , bardzo dobra i rozbudowana oferta, z ktorej sam skorzystałem .
Wto Paź 01, 2019 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dany99
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej

Post Odpowiedz z cytatem
Dobry oczyszczacz powietrza powinien załatwić sprawę ale moim zdaniem ogólnie dobrze jest zainwestować w nowoczesne technologie, które w całości tworzą właśnie taki inteligentny dom. Sporo fajnych rozwiązań znajdziecie w ofercie firmy ZAMEL http://zamel.com. Jest tu dosłownie wszystko - od systemów alarmowych, poprzez sterowniki, czujniki itd. Fajne ceny, profesjonalne doradztwo ekspertów.
Czw Paź 17, 2019 09:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie w biurze ozonowanie się sprawdziło. Podobno usuwa roztocza i bakterie. Była u nas firma Airozone. W biurze jest dużo alergików, więc każdy mówi że teraz mu się lepiej oddycha.
Pią Paź 25, 2019 13:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Paź 25, 2019 13:23
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: