Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Remont mieszkania - samodzielnie, czy z ekipą remontową?

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Remont mieszkania - samodzielnie, czy z ekipą remontową?
Autor Wiadomość
mpire
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 581

Post Remont mieszkania - samodzielnie, czy z ekipą remontową? Odpowiedz z cytatem
Czy samodzielne przeprowadzenie remontu nie posiadając odpowiedniego doświadczenia jest możliwe? Sporo ciekawych informacji na temat prac remontowych można znaleźć na blogu widniejącym pod adresem https://komasowani.pl/ - czy kiedykolwiek mieliście okazję na niego zajrzeć i zastosować się do publikowanych na nim artykułów, czy też nie?
Pon Cze 10, 2019 14:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Cze 10, 2019 14:45
carmen
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 426

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie można faktycznie wiele prac samemu przeprowadzić. No, ale warto większość prac zlecać profesjonalistom. Wtedy masz pewność, że wszystko przebiegnie po twojej myśli. Ja teraz mam w planach przejrzeć sobie meble oferowane przez https://grupamo.pl/ino-lazienka/ , bo skończyłam remontować łazienkę.
Wto Sie 06, 2019 15:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś potrzebuje urządzeń grzewczych, czy armatury sanitarnej, to polecam zajrzeć na sklep internetowy
firmy Mat-Dom, która ma w swojej ofercie grzejniki pokojowe, dekoracyjne, czy kanałowe.
Można w bardzo szybki sposób dobrać urządzenia grzewcze nie wychodząc z domu. Zamawiałem
z ich strony grzejniki do wszystkich pomieszczeń i jestem póki co bardzo zadowolony. Polecam.
Wto Sie 13, 2019 08:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sisi
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Radom

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem lepiej wziąć fachowców do tego typu prac.
Wto Sie 13, 2019 14:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariuszc
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim ile Ty się na tym znasz? I czy masz czas na taki remont? Bo to potrzeba czasu przecież. Z doświadczenia wiem, że remontowanie "z doskoku" po pracy to różne efekty przynosi.. Ja o ile coś wiem, coś potrafię, to czasu nie mam w ogóle. I dlatego zlecam remonty ekipie. Szybko, sprawnie i moja kobieta nie suszy mi głowy, że remont się przeciąga w nieskończoność.

_________________
Darekc
Pon Sie 19, 2019 15:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka0
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 72

Post Odpowiedz z cytatem
W nowoczesnym mieszkaniu na pewno warto zainwestować też w takie drobne rozwiązania jak dotykowe włączniki https://gajwer.pl/ Jest ich wiele i można je dostać w różnych kolorach. Jak tylko robi się remont to można je zamontować, bo to nic trudnego.
Pią Wrz 13, 2019 14:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marman4
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 75

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem jeśli chodzi o takie usługi remontowe jak kompleksowe wykończenie pod klucz warto jest zdecydować się na wspołpracę z doświadczoną i profesjonalną firmą. Na pewno do takich mozna zaliczyć firmę Malhaus i to właśnie z nimi polecam Ci się kontaktować w tej sprawie. Na pewno będziesz zadowolony z ich usług
Pią Lut 14, 2020 00:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majevsky
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 14 Kwi 2018
Posty: 48

Post Odpowiedz z cytatem
Gipsy naciągnę sam, z malowaniem też nie będzie problemu, ale montaż drzwi wewnętrznych i podłogi zleciłem fachowcowi z Parkietlux żeby mieć pewność dobrze wykonanej roboty. Drewno nie wybacza pomyłek laika, szkoda materiału żeby sie uczyć na własnych błędach.
Sob Lut 22, 2020 22:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka0
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 72

Post Odpowiedz z cytatem
Większość prac podczas remontu mieszkania można wykonać samemu. Na pewno będzie to możliwe i dlatego warto popatrzeć na przykładowe aranżacje i co nieco zmieniać u siebie. Tutaj https://tapetuj.pl/ warto zerknąć na tapety. Nowoczesne pozwolą odmienić mieszkanie.
Wto Mar 03, 2020 20:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek12
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 348

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie z ekipą remontową, jednak tutaj warto postawić na sprawdzone i doświadczone firmy. To co mogę wam jeszcze polecić ze swojej strony to badania szczelności kanalizacji - w szczególności, jeśli obecna kanalizacja ma już swoje lata.
Pon Wrz 27, 2021 07:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewlar
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 147

Post Odpowiedz z cytatem
Kanalizacja jest mega ważna, szczególnie trzeba też sprawdzić czy wszystkie elementy kanalizacji są dobre. Jak nie to warto wymienić np. na coś z https://www.zew-inwestycje.eu/. Tam są bardzo dobre elementy kanalizacyjne z wytrzymałych materiałów.
Pon Lut 07, 2022 16:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kundelka
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 21 Lis 2021
Posty: 148

Post Odpowiedz z cytatem
Aktualnie masz odstęp do wielu pomocy, takich jak np. książki, poradniki, filmiki instruktażowe. Więc wydaje mi się, że masz szanse zrobić remont samemu. Jeśli chodzi o sprzęt do remontu, to polecam ofertę tej hurtowni - https://chle-mar.pl/. Znajdziesz tam między innymi: pistolety do kleju, pistolety do kleju, pistolety malarskie, pistolet do ropowania, pistolet do pompowania oraz wiele wiele więcej.
Czw Lut 17, 2022 10:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
daviden
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 931

Post Odpowiedz z cytatem
Niektóre rzeczy można wykonać samodzielnie zaś niektórych się nie da tak jak np. sieci kanalizacyjnych dlatego tutaj odsyłam do oferty https://www.ekobieg.pl/firma/kiukki-eu/ mam nadzieje, ze Ci specjalisci będą w stanie pomóc wam z rzeczami tego typu.
Pią Kwi 22, 2022 12:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 643

Post Odpowiedz z cytatem
Korzystając z usług ekspertów w danej branży zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli macie problem z instalacją centralnego ogrzewania, instalacją wodną lub instalacją kanalizacyjna, to sprawdzcie sobie ofertę firmy, która wykonała dla mnie lokalizacja wycieku w naprawdę atrakcyjnej cenie.
Pią Lip 22, 2022 16:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karlos90
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 298

Post Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze, warto byłoby dowiedzieć się jakie są różnice pomiędzy stanem pod klucz a stanem deweloperskim. I powiem wam, że najlepiej to zajrzeć sobie na stronę https://budowanie360.pl/jakie-sa-roznice-miedzy-domem-pod-klucz-a-stanem-deweloperskim_nhoq.a bo tu wszystko dokładnie zostało opisane.
Czw Maj 25, 2023 15:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Maj 25, 2023 15:36
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online