Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Niezawodne rolety
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Niezawodne rolety
Autor Wiadomość
kretttt
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 08 Wrz 2019
Posty: 3

Post Niezawodne rolety Odpowiedz z cytatem
Kupując rolety chcesz aby były niezawodne jak najdłużej. Właśnie tu rolety Lestore wykorzystuje najlepsze materiały do produkcji swoich rolet.

_________________
Czekanie to grzech przeciw czasom, które dopiero nadejdą, jak również przeciw obecnym, zlekceważonym chwilom.
Sro Wrz 11, 2019 06:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Wrz 11, 2019 06:56
Wisia
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 706

Post Odpowiedz z cytatem
Spośród wszystkich rodzajów rolet jakie oglądałam, najbardziej przypadły mi do gustu rolety dzień i noc. Mieszkam blisko ulicy, a rolety dzień i noc gwarantują mi prywatność, zarówno w nocy jak i w dzień. Widziałam je w sklepie z rolety Familyrollo https://familyrollo.pl/sklep/rolety-dzien-i-noc i z tego co doczytałam są bardzo porządnie zrobione. Posiadają samohamujący mechanizm zapobiegający nagłemu opadnięciu rolety, zwiększając bezpieczeństwo jej użytkowania. Naprzemienne, gęsto rozmieszczone pasy skutecznie blokują zaglądanie do domu.
Nie Wrz 29, 2019 15:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majevsky
Taczkowy
Taczkowy


Dołączył: 14 Kwi 2018
Posty: 48

Post Odpowiedz z cytatem
Wyglądają fajnie
Nie Wrz 29, 2019 17:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Facje46
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Wami. Mi jednak nie jest to jakoś specjalnie potrzebne. Ale doceniam tutaj Wasze starania.

_________________
Gdy brakuje ci sił, żeby walczyć z przeznaczeniem, musisz po prostu zaakceptować to, co niesie los. I to jest właśnie coś, czego nie da się odwrócić.
Pon Paź 14, 2019 13:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irha
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam rolety, mam je w zasadzie we wszystkich oknach w domu Smile Te dzień i noc są bardzo praktyczne ale mnie chyba najbardziej podobają się te rzymskie Smile tak czysiak i jedne i drugie i wiele więcej znajdziecie w sklepie EuroFirany https://www.eurofirany.com.pl/. Sa już gotowe zestawy ale istnieje tez możliwość uszycia takich rolet pod konkretny wymiar Smile Ceny przyzwoite, realizacja zamówień bardzo sprawna.
Czw Paź 17, 2019 10:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian565
Majster
Majster


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 161

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na wiosnę koniecznie muszę założyć sobie moskitiery. W tym roku mieliśmy straszny problem z insektami.
Wto Lis 12, 2019 09:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mała Lidka
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 129

Post Odpowiedz z cytatem
To może skorzystacie z oferty https://plisyokienne.pl/galeria-plisyroletymoskitiery/ ? Jest bardzo konkurencyjna.
Wto Lis 12, 2019 09:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robis32
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 217

Post Odpowiedz z cytatem
Mi osobiście podobają się rolety rzymskie, natomiast konkurencją dla nich są rolety dzień/noc, czy zaciemniające. Dlatego warto jeszcze dokładnie sprawdzić sobie ofertę m.in Karnix i przekonać się jaki w model w konkretnym przypadku będzie lepszy również pod względem dostępnych wersji kolorystycznych.
Czw Lis 28, 2019 12:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 120

Post Odpowiedz z cytatem
zanim zakupisz rolety okienne to polecam koniecznie zajrzeć na blog rolety Są tam cenne porady na temat rolet, ich zakładania, zwijania, odpowiedniego mierzenia okna przed ich zakupem. Warto sie z nimi zapoznac
Sro Lip 01, 2020 18:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 399

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie aktualnie na rynku można znaleźć najróżniejsze warianty rolet... Wszystko zależy co tak naprawdę nas interesuje... Mnie przykładowo bardzo podobają się rolety rzymskie https://www.zdobimyokna.pl/oferty/rolety-rzymskie/ . Łatwe są w użytkowaniu, także zawsze będą zapewniać komfort podczas odpoczynku, czy pracy.
Nie Sie 02, 2020 08:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sinner
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 292

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo solidne rolety ma też firma Roltex z Wrocławia, którą mogę jak najbardziej polecić. Wybór jest duży, a ceny konkurencyjne więc jeśli planujecie remont lub też chcecie zmienić coś w swoich wnętrzach to warto sprawdzić ofertę firmy.
Pon Wrz 07, 2020 06:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlos90
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 298

Post Odpowiedz z cytatem
Mamy XXI wiek, przecież dzisiaj każdy jest w stanie dobrać takie rolety, które idealnie wpiszą się w jego gusta wizualne. Moim zdaniem, powinniście sprawdzic rolety wewnętrzne Dzięki temu, będzie Wam o wiele prościej zdecydować, co najlepiej pasuje do Waszego domu.
Pią Lis 06, 2020 08:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
applet
Operator Koparki Ręcznej
Operator Koparki Ręcznej


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie niezawodne okazały się rolety Zabrze. Ja jestem z nich bardzo zadowolony.
Czw Lis 12, 2020 10:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daviden
Kierownik Budowy
Kierownik Budowy


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 914

Post Odpowiedz z cytatem
Dla niektórych niezawodne sa rolety, a dla niektórych takie rozwiązania jak https://www.as-rolety.pl/plisy/plisy-100-zaciemniajace/ czyli plisy zaciemniające. W mojej opinii jest to kwestia głęboko indywidualna i zależy od gustu, a jak wszyscy dobrze wiemy o gustach się nie rozmawia.
Wto Gru 28, 2021 09:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Mistrz Kielni
Mistrz Kielni


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 120

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jeszcze stoje przed wyborem okien. Wszystko wskazuje na to, że wybiorę https://www.drutex.pl/. Jak dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie. Ich okna są wytrzymałe i bardzo dobrej jakości. Ponadto dostawy przebiegają bardzo szybko i komfortowo.
Sob Sty 08, 2022 18:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Sty 08, 2022 18:35
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum AGH: GiG: Budownictwo Strona Główna » Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum AGH: GiG: Budownictwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online